У Києві зацвіли сакури: де можна помилуватися гарними деревцями й яка алея є найдовшою в Україні

Попри не дуже теплий квітень, у Києві починають масово зацвітати сакури. Де можна побачити цю екзотичну красу? У столиці існує кілька локацій.

Для японських вишень наш клімат не зовсім підходить. Між тим сакур не лише в столиці, але й в інших регіонах з кожним днем стає все більше. Кияни можуть помилуватися незвичною красою під час цвітіння дерев. Квітень – саме та пора, коли слід виділити час на гарний фотосет.

Парк “Наталка”

У парку Наталка з’явилися перші квіточки на сакурах

На Оболонській набережній щовесни зацвітають рожевим квітом три десятки сакур. Деякі з них викинули квіточки ще на початку січня, оскільки в Києві була аномально тепла зима.

Парк “Кіото”

Ця місцина може похвалитися довгою сакуровою алеєю в країні. Деревця тут вишикувалися в ряд. Щоб пройти від першої сакури до останньої, доведеться здолати 987 м.

Настав час зробити гарні селфі в парку Кіото

Краса цих дерев у Деснянському районі не піддається опису словами. Парк було розбито ще у 1972 році. Тоді Київ потоваришував з японським місто Кіото, от і облаштували місце відпочинку, назвавши іменем міста-побратима.

Бульвар Верховної Ради

Заклопотані народні обранці навряд чи зупиняться, побачивши деревця, вкриті рожевими квіточками. А тим часом тут розташована майже півторакілометрова алея сакур. Довшої в Україні ви, напевно, не зустрінете.

Бульвар Верховної ради може похвалитися найдовшою алеєю сакур

Робітники “Київзеленбуду” висадили в Дніпровському районі доволі ранній сорт Autumnalis Rosea. Взагалі ці сакури мають зацвітати у березні біло-рожевими бутонами, але цьогоріч трішки запізнилися.

Всього тут налічується аж 240 представників японської флори. Закладка алеї почалася ще у 2019 році. Було висаджено кілька сортів сакур. Деякі з них здатні зацвітати ще й осінньої пори.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.