Попри війну українці знаходять час на встановлення рекордів: залучають паски, в’яжуть прапори, пишуть книжки

Українці продовжують вражати світ не лише своєю мужністю на полі битви, але й встановленням дивовижних рекордів, до яких залучають паски, вишивки, написання книжок у юному віці.

Географія українських рекордів доволі різноманітна: Львів, Київ, Чернігів.

Найбільший тризуб із пасок

Львів’яни зібрали тисячу гарно оздоблених пасок і розклали їх у вигляді тризуба. Такий малюнок визнали найбільшим в Україні. До акції долучилося чимало підприємств й громадських організацій.

Для встановлення рекорду знадобилася 1000 пасок

Пасочки викладали не заради задоволення чи амбіційних планів із попадання до Книги рекордів України. Мета акції – зібрати гроші, на дрон для 125-ої бригади тероборони. Львів’яни донатили на суму не менш ніж 300 гривень, навзамін отримуючи пасочку, що брала участь у створенні рекордної композиції.

Авторка книжки у 7 років

Свою першу книжку Марися Миго видала у 7-річному віці. Юна киянка не лише самотужки написала текст “Кікорофа — місто, у якому постійно щось твориться”, але й зробила власні ілюстрації. За подібну завзятість потрапила до книги українських рекордів.

Першу книгу Марися видала в 7-річному віці

Першу свою творчу роботу “Лісові звірі і ураган” дівчинка зробила, коли їй не минуло й 5 рочків. Тоді малювала пальчиковими фарбами. У 6 років була готова для друку ціла книжка, яку мама видала в оригінальному вигляді. У 9 років побачила світ збірка казок, написана Миго.

Найбільший в’язаний прапор

Ще торік на Покрову чернігівці вирішили виділитися, створивши в’язаний прапор України. Розгорнули дивовижне полотнище на схилі Катерининської церкви. Завдовжки він вийшов 30,54 м, а завширшки 20,20 м. Стяг-рекордсмен потрапив до Національного реєстру рекордів.

Чернігівці почали створювати українській прапор із в’язаних шматочків, перебуваючи під загрозою окупації

До створення шедевра долучилися три з половиною сотні майстринь з усіх теренів країни. Чимало було людей, що виїхали з нині окупованих територій. Присилали фрагменти й ті, хто нині перебуває за кордоном. Збирати шматочки майбутньої композиції почали з квітня, завершивши у серпні. На створення прапора пішло 700 км ниток.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?