Рожеві фламінго у київському зоопарку отримали нову резиденцію: з водоймою, зеленню і місцем для гніздування

Настав час рожевим фламінго покинути свої зимові квартири і перебратися в озерні угіддя. Тож усі відвідувачі київського зоопарку можуть вдосталь помилуватися екзотичними птахами.

Для фламінго турботливі працівники спорудили місця для гніздування. Усього їх десять. Тож невдовзі птахи мають взятися за висиджування потомства. На табличках, розміщених поблизу вольєру, можна дізнатися чимало цікавого про цей вид пернатих.

Рожеві фламінго отримали нову водойму

А якщо повезе, то попадете на трапезу. Для фламінго готують спеціальну Чорноморську мішанку, до складу якої входить коктейль із морських та річкових жителів – креветок, риб різних сортів, м’ясного фаршу. Туди ж додають відварені яйця, кукурудзяне борошно, крупи. Багатокомпоненту страву притрушують присипкою, що містить комплекс вітамінів та мінералів. З Європи спеціально для цих елегантних птахів передали корм “Фламінго”.

Для рідкісних годованців облаштували оновлені зони, насадивши зелені насадження й насипавши піщано-глиняний пляж. Планували зробити це ще торік, але війна відтермінувала нововведення.

Харчуються птахи Чорноморською сумішшю

За рожевими фламінго цікаво спостерігати не лише через нестандартне забарвлення. Пташки полюбляють тупцюватися у воді, розмахувати крилами й крутити при цьому шиєю, що нагадує карколомний танок.

Дехто з киян негативно висловився з приводу каламутної води, в якій проводить вільний час птаство. На це спеціалісти зауважили, що фламінго настільки люблять багнюку, що завжди відшукують її, щоб поборсатися. А ще використовують намул для побудови гнізд.

Фламінго махають крилами, неначе танцюють

Окрім цих заморських гостей у зоопарку можна побачити пеліканів, лебедів, гусей, качок. Усі вони вже активно готуються до виведення маленьких пташок.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.