Наші захисники допомагають не лише людям, але й тваринам: бійці врятували кабанчика, бичка й іншу дрібноту

Нашим захисникам на позиціях доводиться не лише протидіяти агресору, але й контактувати з братами нашими меншими. І це далеко не завжди звичні всім нам котики чи собачки.

Кабанчик

Одному з бійців потрапив на очі малюсінький дикий кабанчик. Він його почастував молочком, і тепер тварина ходить за чоловіком слід-у-слід. Підсвинок став дуже ручним, не боїться побратимів свого хазяїна і завжди перебуває на позиціях поруч із мужніми воїнами.

Собака, зайці, черепаха

В іншому окопі разом із бійцями чудово себе почувають песик, зайчики та черепашка. Чотирилапий захищає військових від чужаків і навіть “допомагає” рити окопи. Зайченятка залюбки п’ють молочко, яким їх пригощає наш захисник. Ще одним представником “біологічної зброї” є черепаха, панцир якої розмальований у жовто-блакитний колір. Мужня тваринка збирається брати штурмом москву.

Сова

У проміжках між пекельними боями під Бахмутом наш браві хлопці спромоглися врятувати сову. Бідолашна пташка заплуталася серед гілок через волосінь від ПТКР. Бійці визволили лапку з пастки, щоб мудра перната більше не страждала.

Бичок

Парнокопитний сам прийшов на передову до хлопців. Після цього ще кілька разів відвідував окоп. Один із бійців назвав нового друга Мартином. Згодом тварину евакуювали з передової.

Бичок залишився без господарів і дивним чином вижив, хоча на дворі стояла люта зима. Захисникам влітку попадало на очі багато свійських тварин. Згодом ці бідолахи загинули. А Мартин дивним чином вижив, прийшов до окопу і поглянув на чоловіків, сподіваючись на допомогу. І ті не підвели.

Солдати боялися, що бичок, який не стільки хотів поїсти, як побути поряд із людьми, видасть їхні позиції ворогу. Адже на тій стороні могли помітити рух й почати стріляти. Тож довелося влаштувати операцію “порятунок рядового Мартина”.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".