Анатолій Прокопець мешкає у селі Кладьківка. Коли у Дії з’явилася можливість отримати кошти на бізнес, чоловік скористався слушною нагодою і придбав альпака, назвавши Меланією. Тепер тваринці доводиться адаптовуватися до місцевих умов.
Виявилося, що найгірше представниця родини верблюдячих переносить самотність. З горя вона багато плювалася. Тож довелося їй до пари придбати ще й хлопчика, якого назвали Любомиром. Щоправда, виділених державою фінансів на цю тварину вже не вистачило. Довелося робити закупку власним коштом.
До догляду за екзотичними ссавцями пан Анатолій ставиться по-сучасному. Планує придбати електропастуха, щоб відганяв від альпак інших тварин. На залишки отриманої суми Прокопець придбав апі-будиночок із бджолами. Бізнес-план із зеленого туризму готовий.
Напевно, багатьом людям захочеться подивитися, як серед звичайних нам овець, собак і коней бродять справжні альпаки. А поспати під мірне бджолине гудіння не лише цікаво, але й корисно для здоров’я.
На власну справу чоловік отримав 250 тис. грн. Витратив кошти на Меланію, апі-будинок, електропастуха, UNO-гриль і мангал. Виконав обов’язкову умову отримання коштів – працевлаштував двох людей, які виконують функції охоронців і доглядальників.
Попервах чоловікам було незвично поратися з незвичними тваринами. Та згодом втямили, що альпаки доволі приязні, тож острах відступив. Плюються тваринки не через поганий характер, а тому що так облаштована їхня травна система.
Харчуються закордонні гості практично кінською їжею. Залюбки вживають овес і сіно. Спробувавши моркву, надзвичайно приохотилися до цього овочу.