Разом із конями і вівцями чернігівець поселив альпаків, що нагадують верблюдів: ось такий зоодім вийшов

Підприємець з Чернігівщини доволі оригінально витратив гроші, отримані за проектом єРобота. Анатолій Прокопець придбав екзотичну тварину – альпаку, яку назвав Меланією.

Анатолій Прокопець мешкає у селі Кладьківка. Коли у Дії з’явилася можливість отримати кошти на бізнес, чоловік скористався слушною нагодою і придбав альпака, назвавши Меланією. Тепер тваринці доводиться адаптовуватися до місцевих умов.

Виявилося, що найгірше представниця родини верблюдячих переносить самотність. З горя вона багато плювалася. Тож довелося їй до пари придбати ще й хлопчика, якого назвали Любомиром. Щоправда, виділених державою фінансів на цю тварину вже не вистачило. Довелося робити закупку власним коштом.

Господар прив’язався до своїх годованців

До догляду за екзотичними ссавцями пан Анатолій ставиться по-сучасному. Планує придбати електропастуха, щоб відганяв від альпак інших тварин. На залишки отриманої суми Прокопець придбав апі-будиночок із бджолами. Бізнес-план із зеленого туризму готовий.

Напевно, багатьом людям захочеться подивитися, як серед звичайних нам овець, собак і коней бродять справжні альпаки. А поспати під мірне бджолине гудіння не лише цікаво, але й корисно для здоров’я.

Альпаки мирно уживаються з конями й вівцями

На власну справу чоловік отримав 250 тис. грн. Витратив кошти на Меланію, апі-будинок, електропастуха, UNO-гриль і мангал. Виконав обов’язкову умову отримання коштів – працевлаштував двох людей, які виконують функції охоронців і доглядальників.

Попервах чоловікам було незвично поратися з незвичними тваринами. Та згодом втямили, що альпаки доволі приязні, тож острах відступив. Плюються тваринки не через поганий характер, а тому що так облаштована їхня травна система.

Харчуються закордонні гості практично кінською їжею. Залюбки вживають овес і сіно. Спробувавши моркву, надзвичайно приохотилися до цього овочу.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.