Бабусі з Городні залюбки відвідують танці: творчий запал не здатні зупинити ані корона, ані окупація

Ще до повномасштабного вторгнення у Городні на Чернігівщині створили танцювальний колектив для відвідувачок центру соціальних послуг. Наймолодшій учасниці гурту минуло 66 років, найстаршій – 77.

Бабусі стали залюбки вивчати різні па. Щоправда, попервах соромилися зізнаватися родичам і знайомим, що відвідують танцювальний гурток, та згодом це минулося. Тепер гордяться, що дають відсіч хворобам, стали мати набагато кращий вигляд та, найголовніше, відволікаються від печальних думок про війну.

Далеко не всі жінки похилого віку витримали подібне навантаження. Попервах у залі для занять яблуку не було де впасти. Згодом деякі відсіялися з різних причин. Але кістяк залишився і розпадатися не збирається.

Заняття відбуваються 1 раз на тиждень

Керівниця Наталія Іванівна замолоду займалася бальними й народними танцями, та навички з роками нікуди не поділися. Тож може показати, як правильно робити той чи інший рух і скласти програму заняття, адаптуючи його під можливості підопічних.

Так, життя рухається тільки вперед, і процес старіння нікого не омине. Але жити на повну котушку, а не виживати в очікуванні листоноші з пенсією раз на місяць, може собі дозволити кожен.

Городнянські дідусі чомусь ігнорують подібні розваги

Якщо вдома накопичується якась робота, літні танцюристки ні в якому разі не відмовляються від заняття. Краще підведуться о 5 ранку, зроблять усе необхідне і хутчіше на репетицію.

Подібне захоплення надає наснаги й сил. Сторонні навіть заздрять, не розуміючи, як у такому поважному віці можна мати шалений запал енергії. А весь секрет криється у рухах під мелодійну музику один раз на тиждень.

2019-го городянські вікові танцюристки навіть посіли перше місце на конкурсі в столиці. Потім трапився коронавірус, після цього була окупація Городні. Та щойно з’явилася можливість, колектив знову зібрався у повному складі, щоб зайнятися звичною справою.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.