Будинок в Ірпені з малюнком Бенксі збираються знести: як рятуватимуть графіті-шедевр відомого майстра

Робочі в Ірпені приступили до демонтажу розбомбленого росіянами багатоповерхового будинку. Проблема полягає в тому, що на стіні перебуває малюнок гімнастки авторства вуличного художника Бенксі.

Мерія вирішила будь за що врятувати шедевр Бенксі, зображений на будинку по вулиці Северинівська, 158, в Ірпені. Задля цього графіті обклали бетонними блоками. Графіті гімнастки займає дві бетонні плити, і його будь за що хочуть врятувати під час демонтажу.

Будівельники збираються врятувати малюнок Бенксі в Ірпені

Будівельники обтягнуть цю частину стіни металевим каркасом і виріжуть зображення. Надалі фрагмент із шедевральним малюнком перевезуть у безпечне місце для подальшої експозиції.

Скільки робіт Бенксі в Україні

Британський художник, що полюбляє замість полотна малювати на вуличних стінах, довго не зізнавався, що малюнки на руїнах українських міст належать саме йому. Згодом таки підтвердив приналежність семи стінописів.

Жінка в протигазі в Гостомелі

На початку грудня 2022 року в Гостомелі зловмисники намагалися викрасти зображення, зрізавши зі стіни. Тоді було затримано вісім фігурантів справи, а організатора погрожують посадити на 12 років. Вартість не викраденого шедевра митця оцінили в 9 млн гривень.

Діти катаються на протитанковому їжаку в Києві

Після того як у столиці вандали добряче попсували вуличне графіті британця, в Ірпені, Горенці, Бородянці його роботи було захищено бездротовою системою безпеки. У Києві малюнок узагалі вкрили скляною рамкою.

У Горенці, куди інкогніто також навідався художник, планують не зносити будинок із графіті, а відновити його. Напевно, слід зібрати мурали відомого митця в одному місці, щоб усі охочі могли переглянути їх у музеї.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.