Що робити, коли сусіди ніяк не можуть вгамуватися вночі: кілька кардинальних рішень від постраждалої сторони

Вряди-годи проблеми з сусідами виникають через надмірний шум, що лунає з їхніх осель і залишає інших без спокою і сну. Причини можуть бути найнесподіванішими.

Ось що розповідають кияни про перипетії співжиття у багатоквартирних будинках:

Перфоратор

Чоловік довго не міг заснути через постійну роботу перфоратора за стіною. Намагався і подушкою голову накрити, і вуха заткнути – все марно. Врешті дзижчання довело бідака до такого стану, що він набрав 102 і поскаржився на порушника тиші в поліцію.

Копи не відмовили, приїхали на виклик і довго розшукували нічного будівельника. Врешті таки знайшли. Виявилося, що винуватцем став сам скаржник. Просто чоловік користувався електробритвою і забув вимкнути. Так і поклав у шухляду, а апарат продовжував виконувати свою роботу з мірним дзижчанням.

Пиятика

Доведена до відчаю постійними сусідськими застіллями родина змушена була вдатися до кардинальних заходів – записувати п’яні балачки й вивішувати їх у під’їзді на людський огляд. Іншого способу запобігти шуму-гаму від сусідів вони не знайшли, а всі ці бесіди з матюкливими словами змушена була разом із батьками слухати і їхня донька.

Одного дня, вірніше, ночі сусідка Лєна обговорювала якогось чорта з Борисполя, з яким у неї й досі не сталося інтиму. Хоча, за словами жінки, зв’язки має по 37 разів на день. Решту цікавих походеньок із життя мешканки 75-ої квартири люди обіцяли оприлюднити в тому разі, якщо Лєна не вгамується і не перестане заважати їм відпочивати.

Ліжко

В іншому будинку жінці заважав спати не сам процес кохання між сусідською парою, а ліжко, яке голосно стукається об стіну під час процесу. Вона попросила сусідів продовжувати кохатися, от тільки відсунути свій сексодром якомога далі від стіни.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.