Львів’яни зробили власними руками автолазню для тероборонців: тепер бійці зможуть помитися у комфортних умовах

Мешканці Львівщини вирішили додати наших захисникам трішки комфорту на передовій. Власним коштом придбали вантажівку й переобладнали її під мобільну лазню.

У селі Поршна, що в Солонківській громаді Львівської області, перейнялися питанням гігієни для наших бійців. Тому, придбавши вантажний автомобіль за 750 тисяч гривень, самотужки переобладнали його, встановивши душові кабіни та пральні машини. Ще й трішки місця для зони відпочинку залишилося.

Душ прийматимуть одночасно четверо захисників

Попрацювати довелося чимало. Адже в екстремальних умовах, де перебувають військові, воду доведеться набирати, швидше за все, з відкритих джерел – ставка чи річки. Тому знадобилася потужна система з очищення води.

Кузов перегородили на дві частини, в одній з яких обладнали технічний відділ. Тепер приймати душ одночасно можуть чотири особи. Достатньо натиснути на кнопку, і водичка поллється. Вона автоматично підігрівається до 42 градусів, а зливається просто на вулицю. Видається порціями – по 20 секунд. Потім кран перекривається, і треба знову натискати.

Одяг можна прати у трьох пральних машинах

Після купання брудний одяг можна випрати тут же. Задля цього встановили побутову техніку. У куточку відпочинку можна посидіти біля телевізора чи скористатися Інтернетом, щоб полазити в телефоні.

Проблему з мережею вирішили завдяки антені-підсилювачу, яка спроможна ловити сигнал на 20-30-кілометровій відстані. Тож, у принципі, зв’язок із вишкою має бути завжди. Робота лазні і підігрів води відбуватимуться завдяки двом генераторам.

Після лазні планується відпочинок

Селяни пожертвували кошти на таку благу справу, поділилися технікою – бойлером, баком для води, фільтром тощо, робили все власноруч. Комфортний подарунок призначається військовим 103-ої бригади територіальної оборони.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.