У Кропивницькому онкоцентрі видалили величезну пухлину: вага вилученої частини потягнула на 10 кг

У Кропивницькому жінці видалили величезну пухлину, що заважила на 10 кг. Лікарі не очікували подібного і насварили пацієнтку, що так пізно звернулася за медичною допомогою.

Іноді трапляється, що людина, яка відчула неполадки в організмі, поспішає не до лікаря на консультацію, а зазирає в Інтернет у надії, що знайде дієвий рецепт і невдовзі одужає. Та час іде, одна настанова з мережі змінюється іншою, а хвороба тільки прогресує.

І коли врешті час доходить до відвідин медичного закладу, люди в білих халатах хапаються за голови. Адже допомогти в такому запущеному стані хворому стає дуже проблематично.

У Кропивницькому провели нестандартну операцію

Головлікар Обласного клінічного онкологічного центру Костянтин Яринич розповів історію однієї літньої пацієнтки. Жіночка якраз із категорії тих, хто більше довіряє народній медицині, аніж офіційній. Тож коли врешті втямила, що диванні експерти, що косять під медиків, їй не допоможуть, почувалася вже дуже кепсько.

Якби звернулася до онкоцентру раніше, то процес росту пухлини, можливо, вдалося б призупинити або здолати її на більш ранній стадії. Але сталося те, що сталося. Жінку поклали на операційний стіл. Та навіть онкогінекологиня Лілія Гладка і її асистенти не очікували подібного.

Так виглядає 10-кілограмова пухлина, вилучена з черева літньої жінки

Коли розрізали хворій живіт, побачили величезний шар. Вилучили його й зважили – він заважив аж 10 кілограмів. Якби ж то пацієнтка спохопилася значно раніше, усе могло б бути по-іншому! Але вона дочекалася того часу, коли не змогла вирішувати звичайні життєві справи, і лише потім навідалася в лікарню.

Проблема ускладнювалася ожирінням й діабетом, а також гіпертонією, серцевою недостатністю та ішемічною хворобою серця. Величезний наріст за цей час устиг переродитися в злоякісну пухлину. Тож тепер бідолаха не зможе видихнути повітря з полегшенням. Доведеться ще довго лікуватися у надії подолати недугу.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.