У 78-річної мами відібрали доньку: 12-річна дівчинка сама попросила через соцмережі зробити це

Минуло 12 років, як 65-річна Валентина Підвербна народила дитину, отримавши статус найстаршої мами в Україні. І ось тепер Анна-Марія попросила через пост в Інстаграмі захисту від родички.

12-річна Анна-Марія наприкінці квітня розповіла в мережі про знущання з боку матері і навіть попросила забрати її з родини. Мовляв, літня жінка здатна битися, дряпатися. Окрім цього вона може лаятися й забороняти дитині митися.

Дівчинка навіть виклала в мережу запис розмови з Валентиною Підвербною, де сама казала про необхідність операції на оці через косоокість, а мама категорично відмовляла доньці.

Так виглядала жінка відразу після пологів

Подібні скарги викликали резонанс у суспільстві. Чутки про знущання з дівчинки-підлітка докотилися до мера Чернігова, тож було вирішено розглянути питання відбирання дитини у підстаркуватої матері.

Представники ювенальної поліції і соцслужб завітали до житла Підвербної й були шоковані жахливим рівнем санітарно-гігієнічних умов і знущаннями з доньки. Тож Анну-Марію вилучили від матері. Управління у справах дітей взялося підготувати документи про позбавлення батьківських прав для подачі в суд. Згодом буде вирішено, чи потрапить дівчинка до патронатної сім’ї. Анну-Марію відвезли до лікарні, щоб всі спеціалісти могли оглянути й зробити відповідні висновки.

78-річна матір із 12-річною донькою

Ще торік восени поліціянти склали на літню жінку два протоколи щодо психологічного насильства і неналежного виконання батьківських обов’язків. Та суд нічого поганого в діях Підвербної тоді не виявив.

Ще одна мама?

Оксана Спектор, яка нині мешкає в Ізраїлі, якось побачила по телевізору сюжет про Валентину Підвербну і втямила, що дівчинка схожа на неї, як дві краплі. Жінка запідозрила, що для запліднення 65-річної жінки була залучена її яйцеклітина, яку в лікарні використали без згоди власниці. Оксана тоді звернулася до суду з вимогою зробити ДНК-тест і визнати її матір’ю Анни-Марії.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.