18-річну львів’янку судили за розпусні дії в громадському місці: чим у цей момент займався її партнер

У Львові відбувся незвичайний суд. Відповідачкою була 18-річна дівчина, яка займалася інтимною справою в громадському місці. Чому поруч на лаві підсудних не було партнера юнки, залишилося таємницею.

Розпусна подія трапилася на зупинці громадського транспорту у Львові ще у лютому. Пара закоханих попри доволі прохолодну погоду не змогла стримати почуттів. Вдалися до інтимного акту там, де люди зазвичай чекають тролейбуса – на вулиці Кульпарківській.

Того дня в обласному центрі було хмарно. Вранці дощило, а під вечір розпочався легкий сніжок. Температура повітря була хоч і плюсовою, але всього +2 градуси. Здавалося б, роздягатися в таких умовах ніхто не наважиться. Та це не стосувалося нашої героїні, яка не побоялася зняти весь одяг нижче поясу і зігріватися шаленим коханням.

Засідання по дивній справі відбулося у Франківському суді

Вони з парубком вчинили статевий акт, що страшенно не сподобалося небайдужим перехожим. У підсумку дівчина отримала повістку до Франківського суду у Львові. Дивно, але партнера дівчини, який теж брав участь у вечірньому дійстві, на засідання навіть не запросили. Він не став ані відповідачем, ані свідком. Цікаво, хоч прийшов підтримати кохану у такий відповідальний момент, адже задоволення отримували разом?

Згідно з постановою суду, громадський порядок порушувала виключно юнка, проявивши “безсоромність і грубу непристойність”. Львів’янка повністю визнала власну провину. Суддя зазначив, що вона таки винна, але ніякого покарання не виніс, обмежившись усною доганою. На цьому справу закрили.

Суддя вирішив, що у розпусті винна лише дівчина

З’ясувалося, що це не перше порушення засудженою закону. Ще до повноліття юнка потрапила в поле зору стражів порядку за розпивання пива на спортивному майданчику. Тоді її теж притягали до суду, але так само полаяли та відпустили.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.