На одне мініпомешкання Андрій Сухов витрачає не менше 2 місяців роботи. Траплялося, що процес створення затягувався на декілька років. Спочатку чернівчанин видивлявся цікаві будинки в Інтернеті й перетворював їх на маленькі копії. Потім перемикнувся на цікаві екземпляри чернівецької забудови. Зокрема, на створення мініатюрного приміщення міської ради знадобилося 8 місяців.
Десять років тому пан Андрій захворів і довго перебував на лікарняному. Йому на очі попала іграшка у вигляді будинку. Вирішив й собі зробити щось подібне. Як бачимо, це заняття перетворилося на цікаве хобі.
Та іграшка була паперова. З окремих частинок треба було склеїти цілий будиночок. Чернівчанину спала на думку ідея залучити дещо інші матеріали. Перші пробні моделі чоловіка також були паперові. Спочатку робив креслення, потім створював макет.
Далі вирішив розширити асортимент матеріалів. Подивився відео робіт інших майстрів, проаналізував їхні матеріали. Якось мама Андрія принесла відерце з камінцями й запропонувала спробувати. Вийшло. Згодом став застосовувати гіпс із вапном.
Один із середньовічних замків затягнув на 25 кг. Це не конкретна будівля, що існує насправді, а збірний образ середньовічної архітектури.
Якщо ж мова йде про історичний будинок, майстер спочатку вивчає не лише його архітектуру, але й історію. Так легше працювати. Над кожною деталькою доводиться працювати вручну. Модель відливається з гіпсу, а потім на неї додаються характерні компоненти, зроблені з пластику. Замінити деталі з каміння нічим не вдається – доводиться залучати виключно цей природний матеріал.