Наречений з Сінгапуру обіцяв врятувати українку від війни: натомість спустошив її банківський рахунок

Наталя кілька років тому поховала чоловіка. Вони прожили хоч і складне, але хороше життя. Завжди були опорою одне одному. А після того, як Василя раптово забрали в лікарню, і він більше не повернувся додому, в 56-річнох жінки неначе земля з-під ніг пішла.

Як жити далі вона не знала. Діти давно одружені й мешкають за кордоном. У них своє життя. Донька, син, невістка, онуки вряди-годи телефонують і цікавляться, як справи. На цьому все. Тож усе частіше Наталя стала зазирати в соцмережі.

Споглядала за життям знайомих і на серці ставало легше – хоч у когось життя вирує за повною програмою. Спочатку жінка додавала у друзі виключно тих, кого знала особисто. Та згодом до неї в акаунт стали стукатися то виробники дверей, то косметологині з нав’язливими послугами.

Через самотність жінка захопилася соцмережами

Врешті черга дійшла і до іноземців. Мохамед на аватарці був доволі привабливим чоловіком середніх років, от жінка й не стрималася – підтвердила дружбу з ним. Відразу ж отримала повідомлення від новоспеченого друга. Той розповів, що мешкає у Сингапурі. Мовляв, побачив її фото і втратив сон. Отак і почали листуватися регулярно.

Мохамед зізнавався у коханні й обіцяв приїхати до України, щоб врятувати наречену від війни – озвучував намір вивезти кохану за кордон. Потім листів не було кілька днів. Далі чоловік сповістив, що у нього виникли труднощі з оформленням візи й попросив матеріальної допомоги.

Знайомство з нареченим через мережу закінчилося пшиком

У передчутті скорої зустрічі жінка попросила надіслати рахунок, який сплатила з власних заощаджень. Відтоді наречений став регулярно вимагати грошей. То йому треба було оформити закордонний паспорт, то медичну страховку проплатити. Були також сертифікати, квитки та ще дещо з дрібничок. Навіть рахунок від ООН надійшов незрозуміло яким чином.

Коли в Наталі спорожніла банківська карта, а наречений – рятівник від війни – так і не приїхав, стало очевидно – це звичайне шахрайство. Довелося замість побачення з іноземцем чвалати у райвідділок і писати заяву. Та знайти й покарати Могаммеда буде дуже складно – ніхто не змушував жінку оплачувати купу незрозумілих рахунків. Вона це зробила за власною волею.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.