Історію українського борщу невдовзі оприлюднять у коміксі: героям закортіло спробувати смачну страву

Українці вирішили створити комікс про власну національну страву – борщ. В ньому буде міститися коротка історія унікального наїдку. Про популярність першої страви свідчить чимало ознак.

Євгенії Кузнецовій запропонували намалювати кулінарний комікс ще рік тому. До “Короткої історії українського борщу” художниця не мала досвіду роботи над мальописними сценаріями.

Особливою гостросюжетною лінією мальована оповідка не відрізняється. Але з героями відбуваються різні цікаві пригоди. Євгенія поставила умову – жодних прихованих реклам у коміксі бути не повинно. І цієї умови замовники дотрималися.

Допомагали Кузнєцовій дві редакторки Маріана Душар та Олена Брайченко. Утрьох частенько дискутували над якістю солоного сала й кольором квасу в старовинних рецептах. По ходу опису зустрічаються не лише вигадані герої, але й конкретні реальні люди.

До читачів борщовий комікс, найімовірніше потрапить у липні. Будемо сподіватися, що книжку перекладуть на інші мови.

Гендиректорка ЮНЕСКО теж варить борщ

Очільниця ЮНЕСКО взяла участь у приготуванні борщу з білими грибами

Борщеманія продовжує крокувати планетою. Ось уже й гендиректорка ЮНЕСКО взяла участь у приготуванні української страви, коли в київському ресторані “Сто років тому вперед” презентували ідею створення музею борщу.

Звісно, не обійшлося без Євгена Клопотенка. Шеф-кухар заявив, що робить усе можливе, аби захистити нематеріальну спадщину країни у плані діджиталізації й офлайну. Присутнім показали всі етапи вирощування буряка з зернини й надали багато іншої корисної інформації.

Очільниця ЮНЕСКО Одрі Азуле разом із міністром культури Олександром Ткаченком та заступницею міністра іноземних справ Еміне Джапаровою взяли участь у приготуванні української традиційної страви. Борщ був без м’яса, але з білими грибами. Страву законсервували в банку, й пані Одрі засвідчила власним підписом, що причетна до його приготування.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.