Перший літній день приніс українцям неприємний сюрприз: тарифи на світло підвищилися в півтора рази

З 1 червня тарифи на світло офіційно зросли. Кабмін оприлюднив нові розцінки – 2,64 грн. за кожен кіловат. Тож за спожиту електроенергію українцям віднині доведеться сплачувати чи не вдвічі більше.

З 1 червня тарифи на світло офіційно зросли. Кабмін оприлюднив нові розцінки – 2,64 грн. за кожен кіловат. Тож за спожиту електроенергію українцям віднині доведеться сплачувати чи не вдвічі більше.

Оскільки 2,2 млн українських господарств користуються програмою отримання субсидій, природно, в людей виникло запитання – як бути з цим видом допомоги від держави. Можливо, слід робити перерахунок?

З 1 липня прийдуть нові платіжки на світло

Влада запевнила, що турбуватися з цього приводу не слід – збільшена вартість комірного автоматично відобразиться на сумі субсидії. Ті, хто мають право на 25%, 50% чи 100% знижку при оплаті за комуналку, так і будуть платити ці відсотки, а не повну вартість. У Кабміні очікують зростання кількості заяв на отримання субсидій після зростання тарифів.

Чи можна вважати підвищення цін остаточним

Отже, тепер сплачуватимемо 2,64 грн за світло, незалежно від того, скільки кіловатів накрутили. Раніше існувала пільга для перших 250 кВт за меншою ціною у 1,44 грн. Тепер цю норму скасували.

Щоб менше платити за світло. треба встановити зонний лічильник

Кожній українській родині доведеться виділити зайві 250 гривень (або й більше) з бюджету, щоб оплатити послугу за лічильником. Для власників електричного опалення ситуація ще більш критична.

Пощастить тим, хто має зонний лічильник. Для таких осель нічне споживання електроенергії буде вдвічі дешевшим, аніж денне.

Радимо особливо не скаржитися, оскільки подібне підвищення тарифів, напевно, не останнє. НКРЕКПП підрахував, що вартість електрики нині складає 5,50 грн/кВт. Тож у недалекій перспективі слід очікувати ще гірших новин.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.