Чернігівські школярі виконали випускний вальс на руїнах школи: у дітей відібрали радість дитинства

Чернігівські випускники не могли навчатися у рідних школах №№18 і 21, оскільки їх ще рік тому розбомбили росіяни. Останній рік діти з Подусівки відвідували школу №13. А в день випускного навідалися до руїн рідних навчальних закладів і виконали вальс.

Чернігівські випускники не могли навчатися у рідних школах №№18 і 21, оскільки їх ще рік тому розбомбили росіяни. Останній рік діти з Подусівки відвідували школу №13. А в день випускного навідалися до руїн рідних навчальних закладів і виконали вальс.

Від школи в Чернігові майже нічого не залишилося

Бомбардування некерованими бомбами відбулося 3 березня 2022-го. У школі розміщався волонтерський штаб, і чимало містян переховувалися у підвалі. Ті, хто вижили в тій трощі, й досі з жахом згадують вибух. Усе сталося за лічені секунди, ніхто нічого не встиг втямити. Вмить очі засліпило сильним спалахом, а у вухах запищало. Коли вийшли з підвалу, вжахнулися – школи більше не було.

Мова про навчання тут більше не йшла. Діти навіть не змогли провести біля рідної альма матер свято останнього дзвоника. Ні вчителі, ні учні й досі не можуть повірити, що їхньої школи більше немає. Тому і виконали випускний вальс на розвалинах, бо й досі ставляться до будівлі, як до своєї другої домівки.

Учні з двох шкіл доучувалися разом

Замість ресторану й веселощів клас, зібраний з учнів двох шкіл – 21-ої і 18-ої – прийшов до руїн, де вже ніколи не продзвенить ні перший, ні останній дзвоник. Згадали учня Гліба Желдака, який загинув.

Скорботний танець розучували пів року. Раніше планували репетирувати й виконувати його на цьому подвір’ї, але не судилося. Сусідня держава відібрала у дітей подібну можливість. Вони випустилися з іншої школи, та ніколи не забудуть свій рідний навчальний заклад, до якого прийшли маленькими першачками, боязко тримаючись за мамину руку.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.