Українська церква не забороняє вірянам займатися рукоділлям на церковні свята: є лише один обов’язковий нюанс

Православна Церква України прояснила вірянам деякі моменти щодо заборон працювати на великі релігійні свята. З'ясувалося, що у такі дні людям можна займатися рукоділлям, наприклад, вишивати.

Православна Церква України прояснила вірянам деякі моменти щодо заборон працювати на великі релігійні свята. З’ясувалося, що у такі дні людям можна займатися рукоділлям, наприклад, вишивати.

У ПЦУ підкреслили, що церква не є інструментом заборон. Люди мають усвідомити, що віра – це не про обмеження, це навпаки про свободу. З усіх Божих творінь відчувати свободу здатні лише люди та янголи. І цю унікальну здатність слід спрямовувати виключно на благо.

Релігійне свято слід починати з молитви до Бога

 

Жодна людина не спотворить вишиванням чи в’язанням велич церковного свята. Подібні заняття не можна вважати гріхом. Питання в тому, що кожна особа має поєднувати святкування з рукоділлям, а не підміняти релігійний обряд працею.

Попервах людина має вшанувати святого, помолитися, поговорити з Богом, а вже потім перейти до улюбленої справи. Якщо ж віддасть перевагу хобі, то зневажить Господа. Будь-яке релігійне свято у християн не ставить на меті пропагувати неробство. Добрі Богоугодні справи церква завжди вітає. Для них не повинно існувати вихідних.

Після святкування можна не байдикувати, а зайнятися рукоділлям

Тож ушанувавши церковне свято чи пам’ять святого, кожен має не відпочивати, а приступати до виконання корисних і добрих справ. І рукоділля стане надійним порятунком від ліні та неробства.

Вишиваючи чи займаючись будь-якою іншою улюбленою справою, людина водночас підкріплює власне психічне здоров’я. Тож не слід піддаватися застарілим забобонам, а продовжувати робити Богоугодні справи без вихідних.

ПЦУ, яка існує з 988 року й отримала томос у 2019 році, виявилася доволі просунутою в плані технологій релігійною організацією. Церковники намагаються крокувати в ногу з часом й запустили мобільний додаток «Моя церква». А один зі священників на Луганщині спілкується з вірянами онлайн. Тож сповідатися можна у Фейсбуці, а відпустити гріхи телефоном.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?