Українська церква не забороняє вірянам займатися рукоділлям на церковні свята: є лише один обов’язковий нюанс

Православна Церква України прояснила вірянам деякі моменти щодо заборон працювати на великі релігійні свята. З'ясувалося, що у такі дні людям можна займатися рукоділлям, наприклад, вишивати.

Православна Церква України прояснила вірянам деякі моменти щодо заборон працювати на великі релігійні свята. З’ясувалося, що у такі дні людям можна займатися рукоділлям, наприклад, вишивати.

У ПЦУ підкреслили, що церква не є інструментом заборон. Люди мають усвідомити, що віра – це не про обмеження, це навпаки про свободу. З усіх Божих творінь відчувати свободу здатні лише люди та янголи. І цю унікальну здатність слід спрямовувати виключно на благо.

Релігійне свято слід починати з молитви до Бога

 

Жодна людина не спотворить вишиванням чи в’язанням велич церковного свята. Подібні заняття не можна вважати гріхом. Питання в тому, що кожна особа має поєднувати святкування з рукоділлям, а не підміняти релігійний обряд працею.

Попервах людина має вшанувати святого, помолитися, поговорити з Богом, а вже потім перейти до улюбленої справи. Якщо ж віддасть перевагу хобі, то зневажить Господа. Будь-яке релігійне свято у християн не ставить на меті пропагувати неробство. Добрі Богоугодні справи церква завжди вітає. Для них не повинно існувати вихідних.

Після святкування можна не байдикувати, а зайнятися рукоділлям

Тож ушанувавши церковне свято чи пам’ять святого, кожен має не відпочивати, а приступати до виконання корисних і добрих справ. І рукоділля стане надійним порятунком від ліні та неробства.

Вишиваючи чи займаючись будь-якою іншою улюбленою справою, людина водночас підкріплює власне психічне здоров’я. Тож не слід піддаватися застарілим забобонам, а продовжувати робити Богоугодні справи без вихідних.

ПЦУ, яка існує з 988 року й отримала томос у 2019 році, виявилася доволі просунутою в плані технологій релігійною організацією. Церковники намагаються крокувати в ногу з часом й запустили мобільний додаток «Моя церква». А один зі священників на Луганщині спілкується з вірянами онлайн. Тож сповідатися можна у Фейсбуці, а відпустити гріхи телефоном.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.