У Кропивницькому висадили городину просто на даху: зробили внесок до ініціативи “Сади перемоги”

Громадську ініціативу "Сади перемоги" у Кропивницькому підтримали доволі оригінально. У Гончаренко-центрі облаштували зелені насадження на даху офісу.

Громадську ініціативу “Сади перемоги” у Кропивницькому підтримали доволі оригінально. У Гончаренко-центрі облаштували зелені насадження на даху офісу.

Щойно навесні 2022 року стало зрозуміло, що українці відчуватимуть овочевий дефіцит через захоплення плодючих херсонських земель окупантами, було кинуто клич облаштовувати “Сади перемоги”. Місцевим мешканцям і вимушеним переселенцям запропонували виростити городину хоча б для потреб власної родини.

На даху зеленіє картопля

Сільські жителі активно включилися в додаткове вирощування картоплі, моркви, буряка, капусти. Містяни теж вирішили не пасти задніх. На даху приміщення освітнього простору Гончаренко-центр виставили ящики, застеливши їх агроволокном. Люди принесли ґрунт й насіння.

Зібрано перший врожай полуниці

Раніше висаджували виключно квіти, а минулого року додали до зеленої краси ще й помідори, моркву, зелений горошок. Брали сумніви, чи достигнуть у таких специфічних умовах томати. Але все вийшло.

Яскраве листя салату

Новоспечені садівники поливали й доглядали свої імпровізовані грядки. Інструменти були, а воду набирали в центрі. Все ж без потягу до краси не обійшлося – у частині ящиків висадили квіти. У цьому затишному куточку стали проводити різні заходи, зокрема, заняття на свіжому повітрі.

Серед зелені й займатися веселіше

3 2023 році від гарної ініціативи не відмовилися й продовжили спільними зусиллями вирощувати овочі. Подібне заняття може стати хобі кожної людини навіть у багатоповерхівці, адже городину для потреб родини модна висадити на підвіконні чи балконі.

У Гончаренко-центрі готові допомогти – видати тару під насадження. Тож кожен охочий може облаштувати мінігород, виростивши якщо не помідори з огірками, то хоча б зелень із м’ятою.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.