У Кропивницькому висадили городину просто на даху: зробили внесок до ініціативи “Сади перемоги”

Громадську ініціативу "Сади перемоги" у Кропивницькому підтримали доволі оригінально. У Гончаренко-центрі облаштували зелені насадження на даху офісу.

Громадську ініціативу “Сади перемоги” у Кропивницькому підтримали доволі оригінально. У Гончаренко-центрі облаштували зелені насадження на даху офісу.

Щойно навесні 2022 року стало зрозуміло, що українці відчуватимуть овочевий дефіцит через захоплення плодючих херсонських земель окупантами, було кинуто клич облаштовувати “Сади перемоги”. Місцевим мешканцям і вимушеним переселенцям запропонували виростити городину хоча б для потреб власної родини.

На даху зеленіє картопля

Сільські жителі активно включилися в додаткове вирощування картоплі, моркви, буряка, капусти. Містяни теж вирішили не пасти задніх. На даху приміщення освітнього простору Гончаренко-центр виставили ящики, застеливши їх агроволокном. Люди принесли ґрунт й насіння.

Зібрано перший врожай полуниці

Раніше висаджували виключно квіти, а минулого року додали до зеленої краси ще й помідори, моркву, зелений горошок. Брали сумніви, чи достигнуть у таких специфічних умовах томати. Але все вийшло.

Яскраве листя салату

Новоспечені садівники поливали й доглядали свої імпровізовані грядки. Інструменти були, а воду набирали в центрі. Все ж без потягу до краси не обійшлося – у частині ящиків висадили квіти. У цьому затишному куточку стали проводити різні заходи, зокрема, заняття на свіжому повітрі.

Серед зелені й займатися веселіше

3 2023 році від гарної ініціативи не відмовилися й продовжили спільними зусиллями вирощувати овочі. Подібне заняття може стати хобі кожної людини навіть у багатоповерхівці, адже городину для потреб родини модна висадити на підвіконні чи балконі.

У Гончаренко-центрі готові допомогти – видати тару під насадження. Тож кожен охочий може облаштувати мінігород, виростивши якщо не помідори з огірками, то хоча б зелень із м’ятою.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.