Дев’ять прильотів зруйнували підстанцію, але не вигнали постійну мешканку: кішка Аза продовжує жити серед руїн

Старожилці підстанції кішці Азі довелося чимало пережити, навіть російське бомбардування. Ще 9 років тому один із працівників помітив пухнасту тваринку, яку собаки загнали на дерево. Забрав із собою і приніс на роботу.

Старожилці підстанції кішці Азі довелося чимало пережити, навіть російське бомбардування. Ще 9 років тому один із працівників помітив пухнасту тваринку, яку собаки загнали на дерево. Забрав із собою і приніс на роботу.

Кішечку назвали Азою, і вона чудово прижилася, облюбувавши для відпочинку крісло в головній будівлі. За людську турботу віддячила, позбавивши приміщення від мишей. Аза вражає комунікабельністю і справляє на робітників позитивний психотерапевтичний вплив, що дуже важливо у наші нервові часи.

Аза стала улюбленицею працівників підстанції

Під час ударів росіян по енергооб’єкту Аза перебувала на звичному місці. Спочатку кудись зникла. Її не було кілька днів поспіль. Потім муркотуха повернулася на розвалини. Бігала по зруйнованій будівлі й ніяк не могла втямити, куди поділося її улюблене крісло.

Обійшовши потрощене приміщення, Аза з подивом визирала у розбиті вікна, перебирала лапками уламки цегли на підлозі, розгублено нявчала, не розуміючи, що сталося. Коли ж побачила людей, радісно кинулася їм назустріч.

Після вибуху на підстанції Аза переховувалася кілька днів

Відтоді упирі гатили по підстанції аж 9 разів, але кішка не покинула місцепроживання, залишившись з енергетиками. Тепер для Ази облаштували інше крісло у сусідній будівлі. Тварина зі свого посту з цікавістю спостерігає за відновленням її колишнього улюбленого будинку. Не забуває й про свою головну місію – продовжує полювати на мишей.

А енергетики працюють, не покладаючи рук, щоб відновити підстанцію та знову дати людям світло. Планують упоратися з основною частиною роботи до настання холодів.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.