За рік після ампутації ноги 7-річна одеситка вийшла на гімнастичний килим: силу духу не зламають жодні ракети

Дівчинці з Одещини, яка торік втратила ногу під час бомбардування, вдалося повернутися в гімнастику й здобути перемогу у змаганнях.

Дівчинці з Одещини, яка торік втратила ногу під час бомбардування, вдалося повернутися в гімнастику й здобути перемогу у змаганнях.

Це перший вихід Олександри Паскаль після поранення на гімнастичний килим. Глядачі не стримували оплесків, коли 7-річна дівчинка на протезі почала свій виступ.

Так Саша виглядала рік тому

У травні 2022 року рашисти бомбили Затоку. Саша опинилася під завалами. Коли її дістали, дитина перебувала в критичному стані. З травмою голови, відкритим переломом руки, чотирма зламаними ребрами й численними осколковими ураженнями бідолашку відвезли до лікарні, де вона більш як два тижні провела в реанімації.

На жаль, ногу лікарі не спромоглися зберегти. Кінцівку довелося ампутувати. За місяць Саша разом із мамою відбула на реабілітацію до Австрії. Їй зробили протез, і вона почала вчитися ходити заново. Згодом у спортсменки з’явився біонічний протез, виготовлений спеціально під її параметри.

Попри протез, дівчинка виступила на змаганнях

За рік мужня дитина опанувала не лише ходу, а й повернулася до улюбленої справи – гімнастики. Олександра навіть спромоглася здобути перемогу в змаганнях попри відсутність кінцівки.

Як усе сталося

Трагедію 16 травня Паскаль воліє не згадувати. Вони з батьками приїхали в Затоку відвідати дідуся на базі відпочинку. Гадали, що хоч трішки поживуть у тиші без сигналів тривоги. Та щойно автівка припаркувалася, і вони зайшли на базу, в будинок поцілила ворожа ракета.

Саша пам’ятає лише, як бігла по подвір’ю і більше нічого. Удар був такої страшної сили, що дівчинку з мамою накрило уламками будівлі. Мама відбулася легко, а от Саші не пощастило – вона опинилася під бетонною плитою.

Жінка, щойно отямилася, почала розгрібати уламки, щоб дістати доньку. Погукала на допомогу. Збіглися сусіди, підставили під плиту палиці й витягнули Сашу. А далі були – реанімація, тривале лікування, реабілітація і повернення до улюбленої гімнастики.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?