Мурали французького художника з’являються в різних українських містах: одну з робіт навіть викрали невідомі

Французький вуличний художник малює мурали на зруйнованих росіянами українських будинках. Чоловік не переймається, коли викрадають його роботи. Мовляв, якщо зникнуть руїни, це буде дуже доброю ознакою.

Французький вуличний художник малює мурали на зруйнованих росіянами українських будинках. Чоловік не переймається, коли викрадають його роботи. Мовляв, якщо зникнуть руїни, це буде дуже доброю ознакою.

Крістіан Ґуемі вже втретє відвідав Україну, залишивши вагомі сліди на місцях руйнувань. На відміну від свого британського колеги Бенксі, чоловік не приховує свого авторства. Чоловік буде радий, коли всі вони зникнуть. Це означатиме, що немає більше розвалених будинків.

Олександр Мацієвський розстріляний окупантами

Француза українці прозвали другим Бенксі. Він працює дуже швидко, використовуючи трафарет. Побачити мурали Ґуемі можна на приміщенні Верховної Ради. Тут зображено мужнього воїна Олександра Мацієвського та його останні перед розстрілом слова: “Слава Україні!” Художник запевняє, що цей захисник уособив в собі всіх незламних українських героїв.

Закохані літні люди

Бетонна плита в Бородянці отримала зображення Лесі Українки. Поетесу Крістіан взяв у розробку не просто так. Він ознайомився з її життєвим шляхом, почитав вірші. На розбомбленій п’ятиповерхівці зобразив саме цю видатну українку, аби показати почуття гордості, опору й стійкості всього народу.

Всього у цьому місті Ґуемі зробив чотири мурали. Та одного з них уже немає – хтось поцупив. Вуличні художники зазвичай не дивуються подібним актам вандалізму, оскільки нерідко стикають з такими проявами невігластва. Злодії викрали зображення на паркані французької дівчинки в українському віночку.

Леся Українка як символ незламності

На руїнах кухні в Бучі майстер зобразив почесну громадянку міста Любов Панченко. Є серед його робіт пара закоханих, що перебувають у доволі літньому віці, але продовжують висловлювати почуття поцілунком.

У липні Крістіан Ґуемі планує відвідати фотовиставку власних робіт у Музеї війни в столиці. Серед планів митця – відвідини Бахмуту.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.