Мурали французького художника з’являються в різних українських містах: одну з робіт навіть викрали невідомі

Французький вуличний художник малює мурали на зруйнованих росіянами українських будинках. Чоловік не переймається, коли викрадають його роботи. Мовляв, якщо зникнуть руїни, це буде дуже доброю ознакою.

Французький вуличний художник малює мурали на зруйнованих росіянами українських будинках. Чоловік не переймається, коли викрадають його роботи. Мовляв, якщо зникнуть руїни, це буде дуже доброю ознакою.

Крістіан Ґуемі вже втретє відвідав Україну, залишивши вагомі сліди на місцях руйнувань. На відміну від свого британського колеги Бенксі, чоловік не приховує свого авторства. Чоловік буде радий, коли всі вони зникнуть. Це означатиме, що немає більше розвалених будинків.

Олександр Мацієвський розстріляний окупантами

Француза українці прозвали другим Бенксі. Він працює дуже швидко, використовуючи трафарет. Побачити мурали Ґуемі можна на приміщенні Верховної Ради. Тут зображено мужнього воїна Олександра Мацієвського та його останні перед розстрілом слова: “Слава Україні!” Художник запевняє, що цей захисник уособив в собі всіх незламних українських героїв.

Закохані літні люди

Бетонна плита в Бородянці отримала зображення Лесі Українки. Поетесу Крістіан взяв у розробку не просто так. Він ознайомився з її життєвим шляхом, почитав вірші. На розбомбленій п’ятиповерхівці зобразив саме цю видатну українку, аби показати почуття гордості, опору й стійкості всього народу.

Всього у цьому місті Ґуемі зробив чотири мурали. Та одного з них уже немає – хтось поцупив. Вуличні художники зазвичай не дивуються подібним актам вандалізму, оскільки нерідко стикають з такими проявами невігластва. Злодії викрали зображення на паркані французької дівчинки в українському віночку.

Леся Українка як символ незламності

На руїнах кухні в Бучі майстер зобразив почесну громадянку міста Любов Панченко. Є серед його робіт пара закоханих, що перебувають у доволі літньому віці, але продовжують висловлювати почуття поцілунком.

У липні Крістіан Ґуемі планує відвідати фотовиставку власних робіт у Музеї війни в столиці. Серед планів митця – відвідини Бахмуту.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.