Волонтери організували пораненому бійцю побачення з собакою: песик воював разом із захисником

Сергій Поліщук з Рівненщини воював там, де було особливо гаряче. Одного разу поблизу Конотопа чоловік підібрав цуценятко, і песик став його надійним другом. За 9 місяців, проведених на передовій, кулеметник отримав важке поранення. Його вивезли в тил, а Бім залишився в окопах.

Сергій Поліщук з Рівненщини воював там, де було особливо гаряче. Одного разу поблизу Конотопа чоловік підібрав цуценятко, і песик став його надійним другом. За 9 місяців, проведених на передовій, кулеметник отримав важке поранення. Його вивезли в тил, а Бім залишився в окопах.

Коли волонтери з Гощанської громади повезли землякам, які боронять країну, допомогу, то повертаючись назад, прихопили з передової песика, улюбленця Сергія Поліщука, який саме лікувався в шпиталі.

Сергій Поліщук зустрів з чотирилапим побратимом

Селяни надихнулися прикладом Хатіко, й вирішили повторити історію, змінивши її на український лад. Мешканець села Мнишин щиросердо любив свого чотирилапого товариша, ласкаво називаючи Бімохою.

Коли боєць батальйону “Полісся” вирішив виходити собача, волонтери казали, що воно надто кволе й потребує лікування. Але чоловік запевнив, що ретельно доглядатиме за малюком. Бім супроводжував хазяїна в Бахмуті, Торецьку, Іванківському та інших місцях.

Неподалік Оріхово-Василівки Поліщук, намагаючись врятувати командира БМП, й собі отримав тяжкі поранення. В чоловіка були переламані обидві руки, розсічені осколками спина й ноги.

Волонтери привезли собаку з передової до пораненого в шпиталь

11 травня бійця забрали до лікарні, а Бім залишився на позиції. Собака дуже сумував, відмовлявся їсти, біг зустрічати кожну автівку. Тож довелося відправляти чотирилапого в Рівне, де перебуває родина Сергія – дружина, донечки, теща.

Волонтери не лише виконали прохання земляка, але й спромоглися влаштувати зустріч людини й тварини. Сам захисник планує підлікуватися й повернутися до лав побратимів. Адже має чималий бойовий досвід – воював поблизу Бахмуту ще під час проведення АТО. Доля склалася так, що за 6 років довелося повернутися в цю місцевість і знову боронити країну.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.