Рятувальники допомагають вибратися з зони підтоплення не лише людям: тварини теж потерпають від великої води

Від нерозважливості деяких людей, яких і людьми назвати язик не повертається, потерпають не лише інші люди, але й тварини. Підрив Каховської ГЕС спричинив гігантські за масштабами затоплення прилеглих до Дніпра територій. Тож довелося всім миром евакуйовувати не лише мешканців низини, але і їхніх менших братів.

Від нерозважливості деяких людей, яких і людьми назвати язик не повертається, потерпають не лише інші люди, але й тварини. Підрив Каховської ГЕС спричинив гігантські за масштабами затоплення прилеглих до Дніпра територій. Тож довелося всім миром евакуйовувати не лише мешканців низини, але і їхніх менших братів.

Кота-трубочиста не лише врятували, але й знайшли його господарів

Волонтери й рятувальники масово рятують мокрих і переляканих тваринок. Звісно, в прерогативі порятунок людей, але й чимало чотирилапих і хвостатих отримали завдяки небайдужим людям шанс на життя.

Особливо постраждав район Корабел у Херсоні. На Острові рівень води піднявся настільки, що самотужки вже не вийдеш. Треба чекати рятувальників зі спецтехнікою і човнами. Щойно ступлять на тверду землю, люди тут же починають благати про допомогу їхніх пухнастих улюбленців.

Так, 7 червня рятувальникам вдалося витягнути чорно-білу кішку з затопленого будинку. Стирчав лише димохід і звідти долинало розпачливе нявчання. Збиралися передати кішку до притулку, та, на щастя, знайшлися господарі. Подружжя мало чотирьох муркотиків. Коли евакуйовувалося, змогли забрати лише одного, бо решта десь поховалися. Тепер і друга тваринка повернулася до дбайливих хазяїв.

Порятунок з лівого берега

Мережу розчулило відео, як у тимчасово окупованих Олешках дрон доставив жінці, що виглядали з віконечка на даху, пляшку води. Наші військові не могли залишити українську родину напризволяще.

Попри небезпеку, адже ця територія прострілюється ворогом, човном евакуювали родину з дітьми та трьома собаками. Нині вони перебувають у Херсоні. Вода прибувала так швидко, що всі продукти в будинку затопило, і бідні люди сиділи на даху без їжі та води протягом доби.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.