Два Сергія, захисника Чернігова, ніколи не побачать своїх дітей: малюки народилися після смерті мужніх татусів

Мілашка й Сергійко ніколи не побачать своїх татусів, оскільки чоловіки загинули, боронячи Україну від загарбників. У Сергія Телушкова син народився за пів року по смерті захисника. Сергій Пантелюк загинув у той самий день, коли народилася його донечка.

Мілашка й Сергійко ніколи не побачать своїх татусів, оскільки чоловіки загинули, боронячи Україну від загарбників. У Сергія Телушкова син народився за пів року по смерті захисника. Сергій Пантелюк загинув у той самий день, коли народилася його донечка.

Сергій Телушков

Чернігівець загинув на другий день повномасштабної війни. Його підрозділ потрапив у засідку. Ворожа ДРГ підбила з РПГ бронетранспортер українців. На виїзді з обласного центру перебуває пам’ятний знак, куди Крістіна приходить разом із маленьким Сергійком, щоб показати дитині місце смерті мужнього тата.

На цьому місці Сергій Телушков зупиняв підступного ворога

Жінка назвала сина на честь коханого чоловіка Сергієм і кличе 9-місячну дитину Крепишем. Саме такий позивний був у бійця. З кожним днем у малюка все більше проглядаються татові риси характеру. Якщо йому щось не подобається, намагається наполягати на своєму.

Маля народилося 11 серпня 2022 року. Замість чоловіка Крістіну зустрічали з пологового будинку його побратими.

Сергій Пантелюк

Двоє Сергіїв дружили ще за часів навчання у військовій академії. Доля звела їх разом на службі. Пантелюк теж був поранений у тому БТРі, а помер за добу в лікарні. Сергій був поруч із дружиною перед нашестям орків, оскільки вони очікували на поповнення.

Сергій Пантелюк мав бути присутнім на пологах, але серце бійця зупинилося

Анастасія народила дівчинку 26 лютого о 3:20. Водночас у її благовірного зупинилося серце в Чернігівській обласній лікарні. Коли вінничанці сповістили цю жахливу новину, вона довго відмовлялася вірити, адже Сергій мав бути поряд із нею на пологах і потримати на руках Мілашку, яка так схожа на нього.

Крістіна й Анастасія обмінюються повідомленнями у соцмережах. Щойно дітлахи трішки підростуть, вони зустрінуться, самі познайомляться і сподіваються, що діти Сергіїв подружаться.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?