Два Сергія, захисника Чернігова, ніколи не побачать своїх дітей: малюки народилися після смерті мужніх татусів

Мілашка й Сергійко ніколи не побачать своїх татусів, оскільки чоловіки загинули, боронячи Україну від загарбників. У Сергія Телушкова син народився за пів року по смерті захисника. Сергій Пантелюк загинув у той самий день, коли народилася його донечка.

Мілашка й Сергійко ніколи не побачать своїх татусів, оскільки чоловіки загинули, боронячи Україну від загарбників. У Сергія Телушкова син народився за пів року по смерті захисника. Сергій Пантелюк загинув у той самий день, коли народилася його донечка.

Сергій Телушков

Чернігівець загинув на другий день повномасштабної війни. Його підрозділ потрапив у засідку. Ворожа ДРГ підбила з РПГ бронетранспортер українців. На виїзді з обласного центру перебуває пам’ятний знак, куди Крістіна приходить разом із маленьким Сергійком, щоб показати дитині місце смерті мужнього тата.

На цьому місці Сергій Телушков зупиняв підступного ворога

Жінка назвала сина на честь коханого чоловіка Сергієм і кличе 9-місячну дитину Крепишем. Саме такий позивний був у бійця. З кожним днем у малюка все більше проглядаються татові риси характеру. Якщо йому щось не подобається, намагається наполягати на своєму.

Маля народилося 11 серпня 2022 року. Замість чоловіка Крістіну зустрічали з пологового будинку його побратими.

Сергій Пантелюк

Двоє Сергіїв дружили ще за часів навчання у військовій академії. Доля звела їх разом на службі. Пантелюк теж був поранений у тому БТРі, а помер за добу в лікарні. Сергій був поруч із дружиною перед нашестям орків, оскільки вони очікували на поповнення.

Сергій Пантелюк мав бути присутнім на пологах, але серце бійця зупинилося

Анастасія народила дівчинку 26 лютого о 3:20. Водночас у її благовірного зупинилося серце в Чернігівській обласній лікарні. Коли вінничанці сповістили цю жахливу новину, вона довго відмовлялася вірити, адже Сергій мав бути поряд із нею на пологах і потримати на руках Мілашку, яка так схожа на нього.

Крістіна й Анастасія обмінюються повідомленнями у соцмережах. Щойно дітлахи трішки підростуть, вони зустрінуться, самі познайомляться і сподіваються, що діти Сергіїв подружаться.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.