Небайдужі кропивничани привезли з Херсона постраждалих від підтоплення тварин: не лише собаки й коти

Від підриву дамби на Каховській ГЕС постраждали не лише інфраструктура й люди. Великих страждань зазнали й домашні тварини. Деяких чотирилапих улюбленців, херсонці, евакуюючись, спромоглися забрати з собою. Інших довелося рятувати волонтерам.

Від підриву дамби на Каховській ГЕС постраждали не лише інфраструктура й люди. Великих страждань зазнали й домашні тварини. Деяких чотирилапих улюбленців, херсонці, евакуюючись, спромоглися забрати з собою. Інших довелося рятувати волонтерам.

Собаки

Небайдужі працівники притулку для тварин “Бім” врятували 19 собак із Херсона. Трьох із них прихистили бобринчани. Ще 16 опинилися у Кропивницькому. Раніше волонтери з цієї організації рятували котів й собак зі зруйнованих росіянами населених пунктів. Тепер черга дійшла до затоплених низин Дніпра.

Тварини з Херсона перебувають у стані шоку

П’ятеро людей відбули до Корабельного району Херсона. Спочатку ходили у гумових чоботях. На ранок вода піднялася на 3 м, то залишилася можливість пересуватися лише на човнах.

Рятувальники цивільних на місце катастрофи не допускають. То місцеві передавали волонтерам мокрих, голодних, переляканих тварин. На Кіровоградщину привезли 10 великих собак й родину, що складалася з мами, тата й 4 цуценяток. Один песик був до того ж ще й контуженим. Оскільки рятувальна операція триває, активісти планують ще одну поїздку за тваринами.

Косуля й інші

Кропивницький реабілітаційний центр Hippos теж не залишився осторонь великого лиха. Волонтери привезли сюди косулю, 5 єнотоподібних собак та двох кошенят. Дика тварина у жалюгідному стані. Косулю несло потоком брудної води, якої вона наковталася вдосталь. Тепер перебуває під крапельницями.

Активістам вдалося врятувати косулю

Єнотоподібні цуценята зовсім маленькі, ще їдять із пипки. Найшвидше реабілітувалися херсонські кошенята, що додалися до харківських й авдіївських тваринок. Вже намагаються гратися, щоправда, дуже бояться собак.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.