Одесити збирають “врожай” з Херсона: серед холодильників і газових плит трапляються собаки, косулі, ондатри

Через підрив Каховської ГЕС до узбережжя Одещини стало приносити чимало речей – решток меблів, холодильників, газових плит тощо. Звісно, не обійшлося й без мін. Також велика вода підхопила й пронесла близько півтори сотні кілометрів безпорадних тварин. Деяких із них одеситами вдалося врятувати.

Через підрив Каховської ГЕС до узбережжя Одещини стало приносити чимало речей – решток меблів, холодильників, газових плит тощо. Звісно, не обійшлося й без мін. Також велика вода підхопила й пронесла близько півтори сотні кілометрів безпорадних тварин. Деяких із них одеситами вдалося врятувати.

Собака

До берега в селі Григорівка за кілька днів після трагедії прибило херсонську собаку. Тварина стояла на дошці, а вода її вертіла й крутила, як хотіла. Місцеві виловили пса-подорожника й винесли на берег.

Бідолашний песик здолав на дошці понад сотню кілометрів

Згодом його відправили на лікування у ветклініку, оскільки він мав рани на тілі. Зайве казати, що песик був дуже переляканим. Яким чином він зачепився за рятівну дошку, залишається загадкою.

Косуля

Тварині вдалося врятуватися завдяки плавневому острівцю, який потоком води з Дніпра винесло у Чорне море й прибило до Одеського узбережжя. Гурт людей, побачивши лісову гостю, намагався допомогти бідолашній тваринці дістатися берега. Та й без того перелякане парнокопитне не далося до рук.

Косуля втекла від рятувальників вплав

Перелякана косуля зістрибнула з місця свого прихистку й попливла. Попри те, що берег у цьому місці доволі крутий, тварині вдалося вибратися з води й відбути до одеського степу. Люди побачили на узбережжі сліди копит дикої гості.

Ондатра

Поталанило вижити у цій катавасії й дитятку ондатри. Бідолашне маля несло водою з Херсонщини аж до Одещини. Небайдужі громадяни виловили дике звірятко і передали в зоопарк. Тепер в ондатреняти світла простора клітка й гарантоване харчування.

Дивовижний порятунок маленької ондатри

На жаль, багато років поспіль узбережжя Каховського водосховища буде непридатне для життя тварин й інших живих організмів, оскільки ці землі стануть солончаками.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.