Ім’я українця закарбують в Книзі рекордів Гіннеса двічі: Дмитро Косатий найбільше віджався і підтягнувся

Суботнього дня у Харкові сталася сенсація. Військовий Дмитро Косатий спромігся встановити відразу два рекорди, гідних Книги Гіннесса. Українець поповнив рубрики "Найбільша кількість віджимань на кулаках за 60 сек." та "Найбільша кількість підтягувань за 3 хвилини".

Суботнього дня у Харкові сталася сенсація. Військовий Дмитро Косатий спромігся встановити відразу два рекорди, гідних Книги Гіннесса. Українець поповнив рубрики “Найбільша кількість віджимань на кулаках за 60 сек.” та “Найбільша кількість підтягувань за 3 хвилини”.

Своєю перемогою український захисник зобов’язаний тренерці Олені Приваловій, дієтологині Ірині Стеценко, реабілітологині Ірині Гармаш, відеооператору Денису Мельнику. Щасливий рекордсмен не збирається зупинятися на досягнутому й активно готується до участі в Чемпіонаті світу.

Момент рекорду ретельно фіксується

Під час встановлення світових рекордів були присутні експерти Національного Реєстру Рекордів, тож усе відбувалося згідно з чинними правилами. Таке важливе дійство відвідав навіть харківський мер Ігор Терехов.

Напевно, спортсмен готує ще й нові світові досягнення, але поки що не хоче про них розповідати. Дмитро наголосив, що треба займатися улюбленою справою, вкладати в неї душу й серце. Тоді успіх не забариться.

Перший рекорд Дмитро встановив, бувши курсантом у Житомирі

Тато Косатого теж полюбляв бодибілдинг, але займався цим видом спорту не професійно. Син продовжив батькову традицію і досяг у спорті видатних результатів. Це не перші рекорди українського військового. Ще до повномасштабної війни, у 2020 році, Дмитро поставив рекорд з підйомів та переворотів на відкритому повітрі. За 3 год. 24 хвилини спортсмен спромігся виконати 1001 вправу на перекладині.

Нові статті

Схожі статті

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.

85-річний красень Юрій Вікторович: Олена Кравець вперше показала свого батька – мрію всіх жінок

Олена Кравець з "Кварталу 95" приїхала до рідного Кривого Рогу, щоб привітати із 85-м днем народження свого батька. З нагоди свята Кравець вперше показала широкій аудиторії, як він виглядає.