Марка, присвячена “рускому воєнному кораблю”, стала найпопулярнішою у світі: підсумки 2022

На початку активної фази війни у людей раптово виник потяг до філателії, якого раніше не спостерігалося. А все через марку "Рускій воєнний корабль, іді…", яку Укрпошта випустила обмеженим накладом у 1 мільйон примірників.

На початку активної фази війни у людей раптово виник потяг до філателії, якого раніше не спостерігалося. А все через марку “Рускій воєнний корабль, іді…”, яку Укрпошта випустила обмеженим накладом у 1 мільйон примірників.

Таких черг біля поштових відділень українці не бачили ще з радянських часів. Люди годинами штовхалися, аби стати щасливим володарем блоку з 6 марок. Весь тираж розійшовся в лічені дні, а після цього розпочався бум із перепродажу патріотичної поштової символіки.

Такого успіху від розповсюдження патріотичної марки не сподівався ніхто

За словами генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, саме ця серія марок стала найпопулярнішою не лише в Україні, але й у всьому світі за підсумками 2022 року. Її вирішили більше не перевидавати. Натомість після затоплення крейсера “москва” 14 квітня в Чорному морі Укрпошта зробила ще одну марку “Русскій воєнний корабль… ВСЬО!” Таких було випущено вже 5 мільйонів штук.

1 березня 2022 року Укрпошта запропонувала всім охочим надіслати ескіз майбутньої патріотичної марки. На конкурс надійшло пів тисячі варіантів, але тільки 20 з них відповідали філателістичним нормам. Переможцем обрали ескіз Бориса Гроха.

Екземпляри марок продаються за шалені гроші

Художник зобразив прикордонника Романа Грибова, який захищав у перші дні нападу росіян острів Зміїний. Цей шматочок суші оточили крейсер “Москва” укупі з патрульним кораблем “Васілій Биков”, вимагаючи прикордонників здатися. Вони називали себе “Рускій воєнний корабль”. На що у відповідь почули тепер уже всім відому фразу, яка стала пророчою для крейсера.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.