Київщина долає наслідки окупації: зокрема, відновлюються зруйновані мости

Всього на Київщині під час окупації 2022 року було зруйновано 24 мости. Нині триває їх активна відбудова, а на місцях розрухи відразу після де окупації облаштували тимчасові переправи. Подекуди доводиться робити об'їзд. На сьогодні вдалося капітально довести до ладу три складні споруди. Відбудова мостів почалася торік у квітні, щойно Київщина звільнилася від окупантів.

Всього на Київщині під час окупації 2022 року було зруйновано 24 мости. Нині триває їх активна відбудова, а на місцях розрухи відразу після де окупації облаштували тимчасові переправи. Подекуди доводиться робити об’їзд. На сьогодні вдалося капітально довести до ладу три складні споруди. Відбудова мостів почалася торік у квітні, щойно Київщина звільнилася від окупантів.

Фастівський міст

Днями відкрили рух мостом через річку Ірпінь, і тепер можна напряму дістатися зі столиці до Фастова. Ця 50-метрова споруда торік у березні була зруйнована вщент. Тож довелося займатися не ремонтними роботами, а практично зводити все з нуля, сповіщає Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Конструкцію мосту неможливо було відновити, довелося зводити новий міст

Старі конструкції довелося розібрати, натомість звести нові. Рухатися мостом можна двома смугами, є тротуари й огорожа.

Тальський міст

Не підлягав ремонту й 37-метровий міст через річку Таль. Тож у Вишгородському районі взялися зводити практично нову конструкцію. Основні роботи вже завершено, рапортують у Міністерстві, зробили водовідведення, а підходи до мосту покрили асфальтом.

Так виглядає нині зруйнований росіянами міст

Траса Київ-Овруч внаслідок бойових дій втрапила 8 переправ. Усі їх обстежили. Що можна довести до ладу, взялися реконструювати. Решту знесли, щоб звести нові споруди.

Макарівський міст

Конструкцію не розбирали, а відновили

Переправу через річку Здвиж було вирішено не демонтувати, а відновити. Росіяни поцілили в міст кількома снарядами. Знадобилася заміна балок прогонової будови та облаштування нового покриття.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?