Дніпряни хваляться природними дивами: у місті цвітуть катальпи, німфеї і повзають велетенські тарантули

Дніпро вражає своєю природною красою. Нині в обласному центрі квітнуть гарні дерева – катальпи. На березі Дніпра можна побачити водяні лілеї. А ще містяни хваляться зустріччю з місцевими тарантулами, які вважаються найбільшими павуками не лише в Україні, але й у всій Європі.

Дніпро вражає своєю природною красою. Нині в обласному центрі квітнуть гарні дерева – катальпи. На березі Дніпра можна побачити водяні лілеї. А ще містяни хваляться зустріччю з місцевими тарантулами, які вважаються найбільшими павуками не лише в Україні, але й у всій Європі.

Катальпа

Дніпряни можуть вдосталь намилуватися цвітінням дивовижної рослини – катальпи бігнонієподібної. Цю екзотику називають деревом слонів і мавп, бо листя на дереві нагадують слонячі вуха, а плоди звисають неначе мавпячий хвіст.

У Дніпрі розквітла катальпа

Такого вигляду, за легендою, представнику рослинного світу нібито надав сам Будда. Його на батьківщині вважають деревом щастя. Тож допоки є цвіт, можна сміливо загадувати бажання, ставши під кроною.

Німфеї

Катальпа – не єдина квітуча рослина у Дніпрі. Поблизу яхт-клубу “Січ” є можливість поселфітися з водяними ліліями. Латаття вражає різноманіттям кольорів. Квітки й білого, й рожевого, й жовтого відтінків.

У Дніпрі розквітли німфеї

Словами цю красу не опишеш, треба тільки побачити на власні очі. Вважається, що німфеї проросли з тіла німфи. От тільки зривати водяну лілію нікому не радимо, якщо не хочете мучитися нічними жахіттями.

Павук

З дніпровською флорою розібралися. Тепер перейдімо до фауни. Тут теж є дещо вражаюче. Тут побачили найбільшого павука в країні. Вагітна самка тягне на собі зо десяток дітлахів.

У Дніпрі помітили тарантула

Розмір тіла тарантула південноруського сягає 4 см, а лапки він розкидає аж на 7 см. Сірі й білі смужки складають враження волохатості павука. Павучиха тягає на спині своїх нащадків після вилуплення. А по ходу руху скидає дітей, щоб розповсюджувалися повсюди.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.