Українці рятуються від спеки біля водоспадів і фонтанів: дніпрянам, харків’янам, кропивничанам поталанило

У літню спеку хочеться перебувати якомога ближче до води, щоб вдихнути хоч трішечки прохолоди. І така можливість є у дніпрян, харків'ян, кропивничан.

У літню спеку хочеться перебувати якомога ближче до води, щоб вдихнути хоч трішечки прохолоди. І така можливість є у дніпрян, харків’ян, кропивничан.

“Поріг Ревучий”

Ще 2013 року в Дніпрі до Дня міста було облаштовано 17-метровий водоспад, що в сутінках підсвічувався у кольорах українського прапора. 2022 року цю штучну споруду на Монастирському острові з відомих причин не запускали.

Так водоспад виглядає увечері

Та цього літа було вирішено поновити рукотворну красу. Помилуватися потоками води, що розтікаються в ширину на 20 м, можна з 8-ої ранку до 20-ої вечора. Вода з Дніпровської акваторії подається завдяки роботі трьох потужних помп.

Дівчинка з парасолькою

Раніше в Центральному парку стояла звичайна скульптура – дівчинка під парасолькою. Тепер харків’яни вирішили перетворити її на невеликий фонтанчик. Відкриття споруди в новому амплуа відбулося в травні.

Паркову скульптуру перетворили на водограй

Задля цього довелося переробити покриття довкола фігурки на водотривкий фундамент, вмонтувати систему водорозділу й додати освітлення. Отак звичайна бронзова скульптура перетворилася на гарну локацію для селфі. Подібних фігурок у Харкові зо пів сотні, тож роботи з перероблювання непочатий край.

Відсвіжний фонтан

Дітлахам на радість

Фонтан у Дендропарку Кропивницького не має назви, але це не зупиняє дітлахів від прийняття водних процедур під час спеки. З-під плиток час від часу вибиваються потоки води різної висоти й потужності, що надзвичайно радує малечу, адже можна безперешкодно освіжитися, а коли потічки зникнуть, дочекатися наступного пришестя. Вечірньої пори фонтан гарно підсвічується.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.