Українські діти допомагають нашим захисникам, як можуть: хтось співає, а дехто відрізає волосся

Проти російської агресії повстали всі українці. Навіть найменші з них намагаються зробити посильний внесок у перемогу над ворогом.

Проти російської агресії повстали всі українці. Навіть найменші з них намагаються зробити посильний внесок у перемогу над ворогом.

9-річна Злата

Чернівчанці Златі всього 9 років, але вона всіма силами намагається допомогти нашим захисникам. Не пошкодувала заради цього свого довгого волосся, яке виросло до 40 см.

Злата пожертвувала на ЗСУ власне волосся

Передала вторговані гроші представникам “Чернівцігаз”. Це допомогло придбати для бійців ЗСУ цифрову рацію для автомобіля Motorola. За обрізане волосся дитина отримала 150 євро, і на себе не витратила жодної копієчки. Мама не заперечувала проти рішення доньки.

Родина нині мешкає в Італії. Злата прочитала про дівчинку, що продала волосся для армії, і собі вирішила зробити коротку стрижку заради благородної справи. Прилад коштує більше, аніж було у дитини. Тож різницю покрив “Чернівцігаз”. Рація, придбана на донат від Злати, вже перебуває в підрозділі “Вовки Да Вінчі”.

8-річний Сергійко

Хлопчик мешкає з батьками в Чернігові. Щовечора виходять родиною на Вал і влаштовують імпровізований концерт. Люди слухають українські пісні, змахують сльози з очей і роблять донати. Сергій Мороз усі кошти, що вдається зібрати таким чином, передає у фонд Сергія Притули на потреби ЗСУ.

Сергійко збирає кошти на ЗСУ, співаючи

Сергійко сам додумався до подібного, а батьки підтримали сина. Попервах у репертуарі дитини було всього 6 патріотичних пісень. За два тижні вдалося розширити репертуар до 18-ти. Мама, тато й молодший брат завжди виступають групою підтримки під час збору коштів. Тільки за 2 тижні чернігівці поділилися 60 тис. гривень із маленьким волонтером.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.