Киянин звів на власному обійсті бункер: у разі необхідності ним користаються всі сусіди

Адвокат зі столиці вирішив збудувати власний бункер. Подібного рішення дійшов 10 жовтня 2022 року, коли Київ зазнав масованої ракетної атаки й постраждали Володимирська, парк Шевченка, скляний міст. Кирило Барашков відразу ж взявся до втілення ідеї в життя.

Адвокат зі столиці вирішив збудувати власний бункер. Подібного рішення дійшов 10 жовтня 2022 року, коли Київ зазнав масованої ракетної атаки й постраждали Володимирська, парк Шевченка, скляний міст. Кирило Барашков відразу ж взявся до втілення ідеї в життя.

Родина чоловіка мешкає в приватному секторі. У разі повітряної тривоги бігти нікуди, оскільки жодного підземного укриття в цьому спальному районі не існує. Тому довелося зробити власне.

Чоловік продумав систему опалення та освітлення у власному бункері

Чоловік звернувся до знайомого виконроба з проханням спроєктувати майбутній бункер. Майстер перебував на війні, а потім його комісували після поранення. До роботи підійшов з усією серйозністю.

Вийшла основна кімната на 20 квадратів і передпокій на 3 кв.м, задля яких вирили чималу яму екскаватором. Спускатися на глибину 5 м слід сходами. Верх бункера укріпили 2-метровим шаром армованого бетону.

В укриття завглибшки 5 м ведуть сходи

Всередині вийшло доволі ошатно – вагонка й дерев’яні панелі, зручні меблі. У разі небезпеки тут можуть переховуватися зо півтора десятка людей. Барашков встановив кодовий замок, а код у спільному чаті сповістив усім сусідам, щоб могли скористатися укриттям за необхідності.

Далеко не всі прибігають ховатися сюди під час повітряної тривоги. Кожен користається бункером за бажанням. Та людям стало спокійніше від думки, що поряд є укриття.

Є власний бункер на 6 людей і в Ірини Білик. Співачка звела його ще 2012 року, щоб можна було перечекати кінець світу. Та тоді все минулося, а тепер приміщення стало в пригоді.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.