Киянин звів на власному обійсті бункер: у разі необхідності ним користаються всі сусіди

Адвокат зі столиці вирішив збудувати власний бункер. Подібного рішення дійшов 10 жовтня 2022 року, коли Київ зазнав масованої ракетної атаки й постраждали Володимирська, парк Шевченка, скляний міст. Кирило Барашков відразу ж взявся до втілення ідеї в життя.

Адвокат зі столиці вирішив збудувати власний бункер. Подібного рішення дійшов 10 жовтня 2022 року, коли Київ зазнав масованої ракетної атаки й постраждали Володимирська, парк Шевченка, скляний міст. Кирило Барашков відразу ж взявся до втілення ідеї в життя.

Родина чоловіка мешкає в приватному секторі. У разі повітряної тривоги бігти нікуди, оскільки жодного підземного укриття в цьому спальному районі не існує. Тому довелося зробити власне.

Чоловік продумав систему опалення та освітлення у власному бункері

Чоловік звернувся до знайомого виконроба з проханням спроєктувати майбутній бункер. Майстер перебував на війні, а потім його комісували після поранення. До роботи підійшов з усією серйозністю.

Вийшла основна кімната на 20 квадратів і передпокій на 3 кв.м, задля яких вирили чималу яму екскаватором. Спускатися на глибину 5 м слід сходами. Верх бункера укріпили 2-метровим шаром армованого бетону.

В укриття завглибшки 5 м ведуть сходи

Всередині вийшло доволі ошатно – вагонка й дерев’яні панелі, зручні меблі. У разі небезпеки тут можуть переховуватися зо півтора десятка людей. Барашков встановив кодовий замок, а код у спільному чаті сповістив усім сусідам, щоб могли скористатися укриттям за необхідності.

Далеко не всі прибігають ховатися сюди під час повітряної тривоги. Кожен користається бункером за бажанням. Та людям стало спокійніше від думки, що поряд є укриття.

Є власний бункер на 6 людей і в Ірини Білик. Співачка звела його ще 2012 року, щоб можна було перечекати кінець світу. Та тоді все минулося, а тепер приміщення стало в пригоді.

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.