Відома шведська екоактивістка Грета Тунберг відвідала Київ: обіцяє всіляку екологічну допомогу

Відома на весь світ екоактивістка Грета Тунберг завітала до Києва. Дівчина приїхала не сама, а з Міжнародною робочою групою. Мета експедиції – вивчення екологічних наслідків війни в Україні.

Відома на весь світ екоактивістка Грета Тунберг завітала до Києва. Дівчина приїхала не сама, а з Міжнародною робочою групою. Мета експедиції – вивчення екологічних наслідків війни в Україні.

Учасники збираються опрацювати питання впливу російської агресії на екосистему нашої країни. Як відомо, підрив Каховської ГЕС поніс за собою катастрофічні наслідки не лише для жителів Херсонщини. Постраждали також флора і фауна.

Грета Тунберг завітала до Києва

Робоча група зустрілася з президентом Володимиром Зеленським, який наголосив на необхідності вживання цілого комплексу заходів і підтримки у настільки складний момент для українців.

Грета навідалася до української столиці не сама, а в оточенні видатних політичних діячів. Членкині екологічної групи раніше обіймали високі посади. Це колишня шведська віцепрем’єрка Маргот Вальстрем, Гайді Гаутала, яка була віцепрезиденткою Європарламенту, та експрезидентка Ірландії Мері Робінсон.

Міжнародна робоча група зустрілася з президентом Володимиром Зеленським

Сподіватимемося, що цей візит не мине марно, і буде вироблено чітку програму дій за наслідками екокатастрофи.

Російські окупанти підірвали Каховську греблю 6 червня. На третій день після катастрофи Грета Тунберг виставила у Твіттері пост, в якому назвала подібні дії “звірством” та закликала покарати росію за екоцид, адже внаслідок вибуху спочатку затопило лівий і правий береги Дніпра на Херсонщині, а згодом відбулося обміління. Це стало справжньою катастрофою для людей, тварин та історичних пам’яток.

Залізничники подарували Греті екологічну кепку

Юна гостя пообіцяла, що привертатиме увагу інших екологічних організацій до еконаслідків війни в Україні.

Залізничники також не залишилися осторонь екологічних проблем. Зокрема, подарували шведській гості кепку, зроблену з переробленої білизни.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.