До херсонського театру прибилася черепаха, рятуючись від великої води: театрали вирішили залишити тваринку

Ми вже сповіщали про випадки порятунку тварин від повені в Херсоні. Після вибуху на Каховській ГЕС чимало тварин потребувало допомоги, і люди робили все можливе, щоб забрати їх на суходіл.

Ми вже сповіщали про випадки порятунку тварин від повені в Херсоні. Після вибуху на Каховській ГЕС чимало тварин потребувало допомоги, і люди робили все можливе, щоб забрати їх на суходіл.

Не залишилися осторонь проблеми й херсонські театрали. До театру ім. М.Куліша черепаха дісталася самотужки, рятуючись від великої води. Тому було вирішено залишити річкову тваринку. Звісно, їй дали відповідне ім’я Мельпомена.

Черепаху, яка поселилася в театрі, назвали Мельпоменою

Дивно, але коли працівники театру помітили черепаху, вона рухалася не в бік річки, а у зворотному напрямку. Люди вирішили, що прихистити Мельпомену в себе – це хороший знак. Її поселили у тимчасовому місці. Тепер доведеться підшукувати акваріум і вивчати черепашкове меню, аби тваринка почувала себе комфортно в нових умовах життя.

Звісно, можна було б випустити Мельпомену на волю у Дніпро, але ж якість води нині дуже сумнівна, та й тривають постійні обстріли. Тож у театрі черепасі буде набагато краще.

Волонтерські зауваження

Щойно дізнавшись про екологічну катастрофу, до Херсона подалися сотні небайдужих людей із намірами рятувати тварин. Привезли з собою корм, переноски й клітки, щоб рятувати чотирилапих, які потерпали від великої води.

Люди охоче розбирають херсонських тварин, обіцяючи у разі потреби повернути господарям

У країні знайшлося чимало людей, охочих взяти до себе додому тварину з Херсона. У першу чергу, розібрали котів. Далі пішли собаки. Волонтери не розуміють, чому українцям байдуже до місцевих безхатьків, адже вони теж потерпають від тяжких умов життя. Навіть із Бахмуту чи Краматорська із притулків тварин розбирають неохоче. Всі воліють мати тільки херсонських домашніх улюбленців.

Нові статті

Схожі статті

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.