До херсонського театру прибилася черепаха, рятуючись від великої води: театрали вирішили залишити тваринку

Ми вже сповіщали про випадки порятунку тварин від повені в Херсоні. Після вибуху на Каховській ГЕС чимало тварин потребувало допомоги, і люди робили все можливе, щоб забрати їх на суходіл.

Ми вже сповіщали про випадки порятунку тварин від повені в Херсоні. Після вибуху на Каховській ГЕС чимало тварин потребувало допомоги, і люди робили все можливе, щоб забрати їх на суходіл.

Не залишилися осторонь проблеми й херсонські театрали. До театру ім. М.Куліша черепаха дісталася самотужки, рятуючись від великої води. Тому було вирішено залишити річкову тваринку. Звісно, їй дали відповідне ім’я Мельпомена.

Черепаху, яка поселилася в театрі, назвали Мельпоменою

Дивно, але коли працівники театру помітили черепаху, вона рухалася не в бік річки, а у зворотному напрямку. Люди вирішили, що прихистити Мельпомену в себе – це хороший знак. Її поселили у тимчасовому місці. Тепер доведеться підшукувати акваріум і вивчати черепашкове меню, аби тваринка почувала себе комфортно в нових умовах життя.

Звісно, можна було б випустити Мельпомену на волю у Дніпро, але ж якість води нині дуже сумнівна, та й тривають постійні обстріли. Тож у театрі черепасі буде набагато краще.

Волонтерські зауваження

Щойно дізнавшись про екологічну катастрофу, до Херсона подалися сотні небайдужих людей із намірами рятувати тварин. Привезли з собою корм, переноски й клітки, щоб рятувати чотирилапих, які потерпали від великої води.

Люди охоче розбирають херсонських тварин, обіцяючи у разі потреби повернути господарям

У країні знайшлося чимало людей, охочих взяти до себе додому тварину з Херсона. У першу чергу, розібрали котів. Далі пішли собаки. Волонтери не розуміють, чому українцям байдуже до місцевих безхатьків, адже вони теж потерпають від тяжких умов життя. Навіть із Бахмуту чи Краматорська із притулків тварин розбирають неохоче. Всі воліють мати тільки херсонських домашніх улюбленців.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.