Віра в добре й світле не полишає українців: художня підсвітка на вулицях великих міст вражає

В очікуванні перемоги над ворогом українці не сидять, склавши руки, а знаходять час не лише донатити на ЗСУ, але й робити світ довкола себе трішки кращим. На озброєння взяли незвичайне художнє підсвітлення.

В очікуванні перемоги над ворогом українці не сидять, склавши руки, а знаходять час не лише донатити на ЗСУ, але й робити світ довкола себе трішки кращим. На озброєння взяли незвичайне художнє підсвітлення.

Парк “Прибережний”

Справжній світловий шедевр влаштували представники “Київзеленбуду” на Лівому березі. Якщо прогулятися затокою Берковщина у вечірню годину до комендантської години, то на дитячому майданчику за людиною будуть рухатися інші планети укупі з зорями та Місяцем.

Людину, що гуляє парком, супроводжують зорі

Такий подарунок киянам зробили меценати з ТОВ “Мацемі”. Подібне диво вони раніше влаштовували на будівлі КМДА та залізничному вокзалі столиці. Протягом липня на півтори години вмикатиметься ось таке світлове шоу на доріжці парку.

Черкаський художній музей

Увечері ця будівля в Черкасах перетворюється на щось казкове. Подібну ідею черкащани виношували з 2012 року. Дуже хотілося, щоб стара частина міста на Хрещатику підсвічувалася. Тоді не вдалося втілити задумане в життя, але згодом поставлену мету було досягнути.

Підсвітка музею дозволяє використовувати будь-які кольори

Проблема виникла із департаментом архітектури, адже на старовинні пам’ятки не можна нічого нового додавати. Та врешті питання владнали. Тож будівля в темну пору доби засяяла різними кольорами, починаючи від жовто-блакитного до різних графічних фігур.

Історичні пам’ятки у Львові

Ми відзначили сумну дату – 500 днів з початку повномасштабної агресії. А 23 лютого, коли було 365 днів, у Львові провели акцію солідарності, підсвітивши знакові будівлі обласного центру характерними кольорами й малюнками.

Так у Львові відзначили роковини війни

Організатори вирішили дати українцям надію на світло, якого вони були позбавлені протягом багатьох днів війни, а ще вселити віру в перемогу. Художні проєкції організував відомий митець зі Швейцарії Геррі Хофштеттер. Кожну з них можна було бачити від 15 до 30 хвилин.

Нові статті

Схожі статті

Богдан Бенюк підкорив європейське кіно: українського актора нагородили за “Кращу чоловічу роль”

Богдан Бенюк зіграв захоплюючу роль у повнометражному фільмі "Мій карпатський дідусь", за яку й отримав по заслугах, а саме він отримав нагороду.

Донька 87-річної Ади Роговцевої подякувала Богу за маму-акторку з легендарним талантом: “Мені пощастило”

Ада Роговцева є матір'ю двох дітей, однак її син пішов з життя ще у далекому 2012 році, тож нині її радує дочка Катерина, яка шалено захоплюється професіоналізмом мами.

“У нас буде…”: 38-річний MONATIK розповів, що з тижня на тиждень стане батьком втретє – хлопчик чи дівчинка?

Діма Монатік очікує на третю дитину разом із дружиною Іриною, але стать подружжя поки що не розголошує, хоча вже знають хто у них буде - як відреагували на поповнення в сім'ї їхні сини?

“Це було моє рішення”: чому Анна Сагайдачна занесла свого чоловіка в “чорний список” – давно не разом

Анна Сагайдачна нещодавно повідомила про другу вагітність, але про свого обранця акторка нічого не розповідає, хоча має за плечима два шлюби - чому артистка розлучилась із другим чоловіком?