Мешканці Херсону неймовірними зусиллями вдалося повернути сина: окупанти обіцяли 2-тижневий відпочинок у Криму

Мешканці Херсона довелося докласти чимало зусиль, щоб повернути сина, якого в неї нахабно викрали російські загарбники. Так сталося, що родина опинилася в окупації. Директриса школи, в якій навчався 13-річний підліток, запропонувала батькам "допомогу".

Мешканці Херсона довелося докласти чимало зусиль, щоб повернути сина, якого в неї нахабно викрали російські загарбники. Так сталося, що родина опинилася в окупації. Директриса школи, в якій навчався 13-річний підліток, запропонувала батькам “допомогу”.

Сказала, що невдовзі почнеться контрнаступ ЗСУ, діти можуть постраждати. То краще цей час перечекати в Криму. Пані Алла погодилася відпустити дитину у дитячий табір на 2 тижні. Якби ж то вона знала, що побачить власного сина лише за півроку!

Спочатку Данила з іншими дітьми відвезли до Дружби

Батьки провели дітей на відпочинок, але за 2 тижні їх ніхто не повернув, розповів колишній дитячий омбудсмен Микола Кулеба. Попервах херсонських дітей відвезли до табору “Дружба”. Звісно, не обійшлося без прослуховування російського гімну щодня і “разговоров о важном”, коли дітям намагалися впхнути в голови тези, що Херсон завжди був російським. Тож тепер росіяни є не агресорами, а справжніми визволителями.

У таборі не дозволялося користуватися українською мовою, царювала атмосфера залякування й цькування. Тих, хто порушував накази, забирали на “виховні бесіди”.

За 3 місяці стався переїзд, й Данило опинився в іншому таборі – “Лучістом”. Там українських підлітків стали погано годувати й змушували робити прибирання на пляжах. А ще казали, що невдовзі їх усиновлять росіяни.

Згодом підлітка перевели до Лучістого

Пані Алла тим часом без діла не сиділа, намагаючись зв’язатися з табором, до якого відвезли її сина. Жінці довелося звернутися за допомогою до організації Save Ukraine. Коли врешті дізналася місцеперебування Данила, сама вирушила в подорож.

Їхати прийшлося через москву. В аеропорту її допитували 14 годин поспіль. Згодом ситуація повторилася в Євпаторії. Окупанти змусили записати відео для телеканалу, де жінка дякує за відпочинок сина. Звісно, заради дитини сказала все, що вимагали.

Врешті мама з сином повернулися на Україну. В Офісі генпрокурора вважають, що мова йде про депортацію сотень тисяч українських дітей.

Нові статті

Схожі статті

Квартира маленька і орендована, але все зроблено з душею: Віктор Павлік показав, де живе з Репяховою і сином

Віктор Павлік одружений вчетверте, але живе в орендованій квартирі разом з дружиною та сином, при цьому забезпечує попередні сім'ї: як виглядає домівка зіркового подружжя?

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?