Сумна доля спіткала двох собак: одна довго очікувала хазяїна біля траси, інша пережила окупацію Херсона

Необачні людські вчинки можуть негативно відбиватися й на долі тварин. Так, один песик чекав понад місяць свого господаря на трасі, а інша собачка нажила купу фобій після перебування в окупації.

Необачні людські вчинки можуть негативно відбиватися й на долі тварин. Так, один песик чекав понад місяць свого господаря на трасі, а інша собачка нажила купу фобій після перебування в окупації.

Хатіко з-під Кропивницького

Цього песика всі стали називати Хатіко. Він більш як місяць сидів біля траси в очікуванні господаря. Водії маршрутних таксі частенько підгодовували бідолаху. Пішов поголос, і песика тимчасово забрала мешканка Кропивницького Наталія Незвиська, здолавши 40 км до місця перебування вірного собаки – поблизу села Могутнє.

Хатіко з Кропивниччини

Жінка підманула тварину курячими стегенцями, забрала додому і взялася за пошуки нових хазяїв. Хатіко виявився лагідним собакою. Видно, що ніколи не сидів на ланцюгу і дуже боїться, коли хтось махає руками. Напевно, тварину били раніше.

Брама з Херсона

Наталя Святокум із Новомиргорода має сумний досвід спілкування з собакою з Херсона. Браму, яка мимоволі стала жертвою війни, родина взяла з собачого притулку. Вона велика і сильна, але дуже надломлена подіями, які довелося пережити.

Господарі попервах боялися, що велика Брама стане ображати їхню маленьку Жульку. Натомість усе вийшло навпаки. Саме старожилка тероризувала гостю – гарчала і намагалася вкусити, допоки не звикла, а та й не думала давати гідну відсіч – далося взнаки життя в окупації.

Брама з Херсона подружилася з місцевою Жулькою

Херсонська собака ладна поступитися місцем біля миски усім – курчатам чи кошенятам. Натомість охоронницею є ідеальною. Відчувається, що тварина пройшла пекло. Вона страшенно боїться будь-яких дахів. Її неможливо завести ані в будинок, ані в будку. Господар Володимир зробив навіс, але Брама й під ним не наважується спати. Вочевидь на очах собаки падав дах, і вона, можливо, якийсь час перебувала під завалами.

Також тварина боїться великої води – дається взнаки вибух на Каховській ГЕС. А коли трапляється гроза, з собакою коїться щось несусвітнє – кидається врізнобіч і не усвідомлює, що відбувається довкола.

Нові статті

Схожі статті

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.