Що пропонують люди на дошках оголошень в Інтернеті: місячний метеорит, грошову купюру і навіть ціле місто

Якщо проаналізувати оголошення про продаж у мережі, можна знайти чимало цікавого. Деякі пропозиції відверто шокують онлайн-публіку.

Якщо проаналізувати оголошення про продаж у мережі, можна знайти чимало цікавого. Деякі пропозиції відверто шокують онлайн-публіку.

Житомир на продаж

Заява про продаж обласного центру протрималася на платформі оголошень недовго – його прибрали. Натомість скріншоти вдалося встигнути зробити. Отже, продавець запросив за ціле місто скромний мільярд доларів. І навіть пообіцяв зробити знижку в 10%. А ще поклявся не продавати Житомир північним сусідам.

Підприємливий житомирянин сповістив, що сам збирається переїжджати до столиці, тому й змушений виставити рідний населений пункт Житомир-сіті на продаж, причому терміново.

Лікер

Вінничанин вирішив позбутися півлітрової пляшки лікеру, виробником якого є країна, якої ніхто нині не знайде на карті. Це мандаринове високоградусне пійло вартує 50 тис. гривень. Привезена пляшечка ще в минулому сторіччі з Чехословаччини, тож нині й має таку захмарну вартість.

Метеорит

Здавалося б, після Житомира користувачів мережі нічого не може здивувати. Виявилося, що може. Наприклад, місячний метеорит. Його пропонує придбати дніпрянин. Хоче за річ у 10 г вагою 800 тис.грн. Продавець наголошує, що метеорит було знайдено на теренах України, тож будь-хто може забрати унікальний камінець у Дніпрі. Звісно, якщо має оголошену суму.

100 гривень

Навіть звичайна гривнева купюра знайшла своє місце серед оголошень. Продавець згоден замість продажу обміняти 100-гривневий папірець на якісний механічний годинник. Фішка сотки полягає в рідкісному номері 011111. Автор оголошення вважає, що його пропозиція може зацікавити колекціонера.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".