Декомунізацію кожен розуміє по-своєму: у полтавців, киян та львів’ян різні погляди на проблему

Процес декомунізації спинити неможливо. Ледь не щодня надходить нова інформація з різних куточків країни. Так, полтавці позбулися пам'ятника радянському генералу, кияни – від герба срср, а львів'яни запропонували зовсім іншу альтернативу.

Процес декомунізації спинити неможливо. Ледь не щодня надходить нова інформація з різних куточків країни. Так, полтавці позбулися пам’ятника радянському генералу, кияни – від герба срср, а львів’яни запропонували зовсім іншу альтернативу.

Матір-Україна

Саме так вирішили перейменувати монумент Батьківщині-матері в столиці. Ще й радянський герб зі щита збили. Натомість встановили тризуб. Роботи ще не завершені, але український герб уже підняли на верхотуру.

Монумент Батьківщині-матері слід демонтувати

Ці роботи затягнули на 28 мільйонів гривень. Тепер український герб перебуває на 90-метровій висоті. До речі, ця статуя є найвищою в Європі. Два дні тривали підготовчі роботи й демонтаж герба неіснуючої країни. Потім робочі взялися до тризуба. Повністю експозиція буде завершена до кінця серпня.

Паросток

На думку львівських архітекторів, заміна герба є півмірою. Усе одно статуя жінки залишається символом радянського союзу. Краще демонтувати постамент узагалі, а на його місці встановити скульптурну композицію Паросток.

На його місці слід встановити Паросток – символ життя й відновлення

Чому паросток? Бо він є символом життя, незалежності та перемоги й здатен проломити будь-яку стелю. Звісно, львів’яни пропонують робити подібне переобладнання після перемоги. Вони вже й макет відповідний представили.

Генерал Зигін

У Полтаві вирішили позбутися чергового радянського символу й демонтували пам’ятник радянському генералу. До монумента Олексію Зигіну підігнали спеціальну техніку.

Радянський генерал насправді не звільняв Полтавщину

Коли скульптуру прибрали, то робочі відбили букви: “Від трудящих Полтави”. За кілька днів до цього Полтава позбулася постатей Пушкіна та Ватутіна.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.