Декомунізацію кожен розуміє по-своєму: у полтавців, киян та львів’ян різні погляди на проблему

Процес декомунізації спинити неможливо. Ледь не щодня надходить нова інформація з різних куточків країни. Так, полтавці позбулися пам'ятника радянському генералу, кияни – від герба срср, а львів'яни запропонували зовсім іншу альтернативу.

Процес декомунізації спинити неможливо. Ледь не щодня надходить нова інформація з різних куточків країни. Так, полтавці позбулися пам’ятника радянському генералу, кияни – від герба срср, а львів’яни запропонували зовсім іншу альтернативу.

Матір-Україна

Саме так вирішили перейменувати монумент Батьківщині-матері в столиці. Ще й радянський герб зі щита збили. Натомість встановили тризуб. Роботи ще не завершені, але український герб уже підняли на верхотуру.

Монумент Батьківщині-матері слід демонтувати

Ці роботи затягнули на 28 мільйонів гривень. Тепер український герб перебуває на 90-метровій висоті. До речі, ця статуя є найвищою в Європі. Два дні тривали підготовчі роботи й демонтаж герба неіснуючої країни. Потім робочі взялися до тризуба. Повністю експозиція буде завершена до кінця серпня.

Паросток

На думку львівських архітекторів, заміна герба є півмірою. Усе одно статуя жінки залишається символом радянського союзу. Краще демонтувати постамент узагалі, а на його місці встановити скульптурну композицію Паросток.

На його місці слід встановити Паросток – символ життя й відновлення

Чому паросток? Бо він є символом життя, незалежності та перемоги й здатен проломити будь-яку стелю. Звісно, львів’яни пропонують робити подібне переобладнання після перемоги. Вони вже й макет відповідний представили.

Генерал Зигін

У Полтаві вирішили позбутися чергового радянського символу й демонтували пам’ятник радянському генералу. До монумента Олексію Зигіну підігнали спеціальну техніку.

Радянський генерал насправді не звільняв Полтавщину

Коли скульптуру прибрали, то робочі відбили букви: “Від трудящих Полтави”. За кілька днів до цього Полтава позбулася постатей Пушкіна та Ватутіна.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.