На українців чекають вагомі зміни: чоловіків мобілізують, дітям відмінять канікули, бабусям не дадуть пенсії

Час від часу в пресі починають обговорювати можливі нововведення в українському законодавстві, від яких руки самі хапаються за голову. Які зміни очікуватимуть, якщо подібні ініціативи буде втілено в життя?

Час від часу в пресі починають обговорювати можливі нововведення в українському законодавстві, від яких руки самі хапаються за голову. Які зміни очікуватимуть, якщо подібні ініціативи буде втілено в життя?

Розширення мобілізації

У Верховній Раді зареєстровано новий законопроєкт, що стосується мобілізації. Згідно з цим документом, працездатні особи військовозобов’язаного віку можуть бути мобілізовані. При цьому, якщо вони не здатні воювати, то виконуватимуть роботи оборонного характеру чи з підняття економіки країни.

Мобілізують усіх?

Законопроєкт авторства Георгія Мазураша покликаний зменшити кількість ухилянтів від військової служби й зобов’язує чоловіків самих приходити до ТЦК для уточнення облікових даних. Дозволяється також телефонувати призовнику чи резервісту або зв’язуватися з ним через соцмережі задля уточнення певних моментів.

Літні канікули скасовуються

Мережею розповзлися чутки, що літні канікули хочуть скасувати, вірніше, продовжити навчання до 28 червня. Тобто про відпочинок протягом 3 літніх місяців школярикам доведеться забути.

Канікул не буде?

Батьки дітей шкільного віку побоюються, що це лише перший крок, а далі може відбутися повне скасування канікул. Освітяни заспокоюють: поки що таких розкладок не надходило. Можливо, навчання й буде продовжено у червні наступного року, якщо траплятимуться форс-мажори типу відключень світла чи опалення.

Відмова від готівки

Представник офісу президента, який запропонував ідею відмови від паперових грошей задля боротьби з корупцією, напевно, живе десь на Марсі, а не в Україні. Адже люди похилого віку переважно не мають смартфонів або не вміють ними користуватися повною мірою і не зможуть розраховуватися картою.

Готівку скасують?

Тож і виходить, що старики не зможуть ані пенсію на пошті отримати, ані на базарі скупитися. Та й городину з власної ділянки продати буде неможливо. Чиновники з Нацбанку запевняють, що до такого не дійде, та все ж якось лячно.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".