На українців чекають вагомі зміни: чоловіків мобілізують, дітям відмінять канікули, бабусям не дадуть пенсії

Час від часу в пресі починають обговорювати можливі нововведення в українському законодавстві, від яких руки самі хапаються за голову. Які зміни очікуватимуть, якщо подібні ініціативи буде втілено в життя?

Час від часу в пресі починають обговорювати можливі нововведення в українському законодавстві, від яких руки самі хапаються за голову. Які зміни очікуватимуть, якщо подібні ініціативи буде втілено в життя?

Розширення мобілізації

У Верховній Раді зареєстровано новий законопроєкт, що стосується мобілізації. Згідно з цим документом, працездатні особи військовозобов’язаного віку можуть бути мобілізовані. При цьому, якщо вони не здатні воювати, то виконуватимуть роботи оборонного характеру чи з підняття економіки країни.

Мобілізують усіх?

Законопроєкт авторства Георгія Мазураша покликаний зменшити кількість ухилянтів від військової служби й зобов’язує чоловіків самих приходити до ТЦК для уточнення облікових даних. Дозволяється також телефонувати призовнику чи резервісту або зв’язуватися з ним через соцмережі задля уточнення певних моментів.

Літні канікули скасовуються

Мережею розповзлися чутки, що літні канікули хочуть скасувати, вірніше, продовжити навчання до 28 червня. Тобто про відпочинок протягом 3 літніх місяців школярикам доведеться забути.

Канікул не буде?

Батьки дітей шкільного віку побоюються, що це лише перший крок, а далі може відбутися повне скасування канікул. Освітяни заспокоюють: поки що таких розкладок не надходило. Можливо, навчання й буде продовжено у червні наступного року, якщо траплятимуться форс-мажори типу відключень світла чи опалення.

Відмова від готівки

Представник офісу президента, який запропонував ідею відмови від паперових грошей задля боротьби з корупцією, напевно, живе десь на Марсі, а не в Україні. Адже люди похилого віку переважно не мають смартфонів або не вміють ними користуватися повною мірою і не зможуть розраховуватися картою.

Готівку скасують?

Тож і виходить, що старики не зможуть ані пенсію на пошті отримати, ані на базарі скупитися. Та й городину з власної ділянки продати буде неможливо. Чиновники з Нацбанку запевняють, що до такого не дійде, та все ж якось лячно.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".