Навіщо українці вступають у фіктивні шлюби: хтось хоче виїхати за кордон, інші ховаються від мобілізації

Останнім часом стрічки новин зарясніли повідомленнями про зростання попиту на фіктивні шлюби. Подібна тенденція розпочалася в країні ще до 2022 року. Та останнім часом стався справжній бум на одруження за розрахунком.

Останнім часом стрічки новин зарясніли повідомленнями про зростання попиту на фіктивні шлюби. Подібна тенденція розпочалася в країні ще до 2022 року. Та останнім часом стався справжній бум на одруження за розрахунком.

Здобуття українського громадянства за допомогою фіктивного шлюбу практикувалося й раніше. В умовах війни одруження з людиною з інвалідністю надає право на відстрочку від призову, а також можливість безперешкодного виїзду за кордон.

Захист від мобілізації

Фіктивний шлюб може врятувати від мобілізації

Одружившись з жінкою, яка має інвалідність І-III групи, чоловік відповідно до Закону “Про мобілізацію” не призивається до армії. За право на подібну відстрочку зазвичай доводиться платити жінці-рятівниці певну суму грошей.

Виїзд за кордон

Чоловікам військовозобов’язаного віку під час дії воєнного стану виїзд за кордон не дозволяється. Виняток робиться для опікунів, які супроводжують осіб з інвалідністю на лікування, чи членів родин.

За послугу жінка з інвалідністю отримує певну винагороду

Тож достатньо мати документи, що чоловік проживає разом із жінкою-інвалідом І або II групи й піклується про неї, і тоді можна безперешкодно перетинати кордон. Звісно, за шлюб із такою жіночкою доведеться викласти кругленьку суму.

Отримання громадянства

Одруження з іноземкою недостатньо, аби автоматично отримати громадянство її країни. Зазвичай свідоцтво про шлюб надає право на отримання посвідки тимчасового проживання. Зате є дозвіл безперешкодного перебування у цій країні.

Цим видом фіктивного шлюбу користуються не лише українські чоловіки, а й іноземці, які одружуються з українками задля перспективи отримання паспорта з тризубом. Іноді домовляються виплатити за подібну послугу одноразову суму. В деяких випадках існує домовленість про щомісячні виплати або ж підпис у свідоцтві про шлюб ставиться в обмін на отримання житла.

Нові статті

Схожі статті

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.