Кривий Ріг і Кропивницький заполонили гортензії: зацвіли у серпні й даруватимуть радість до жовтня

Настав час помилуватися цвітінням гортензії. Саме зараз білі та пурпурові квіточки розквітли на кущиках у Криворізькому ботанічному саду та Кропивницькому Дендропарку.

Настав час помилуватися цвітінням гортензії. Саме зараз білі та пурпурові квіточки розквітли на кущиках у Криворізькому ботанічному саду та Кропивницькому Дендропарку.

Кривий Ріг

У дендрарії нині дарують пахощі відразу три види гортензії. Тут можна побачити деревоподібну, великолисту та сіру квітки. Окрім цього присутня гортензія волотиста – таких аж 8 сортів.

Білі гортензії

Більшість квітучих рослин нині вже відпочивають, тож яскраві насичені кольори гортензії у ботанічному саду є дуже доречними. Білими квіточками вкрилися деревоподібні кущики, а рожевими – великолисті.

Рожеві гортензії

Найбільш пишними суцвіттями милують око волотисті сорти. Квіточки з’являються на кущах на початку серпня і тримаються аж до жовтня, поступово набуваючи темнішого забарвлення.

Кропивницький

В усіх людей Дендропарк в обласному центрі переважно асоціюється з мільйонами тюльпанів. Та оскільки ці гарні квіти можна побачити лише у квітні-травні, решту часу працівники парку займаються іншими видами рослинності.

Молоді кущики гортензії

Вздовж алей можна побачити чимало троянд, чорнобривців, петуній та інших представників квітучої флори. Тепер висадили й кущики гортензії. Вони ще зовсім невеликі й огороджені сіткою від допитливих птахів та тварин. Але вже вкрилися рясними білими квіточками, тож помилуватися є чим.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.