У вільний час ентузіасти прикрашають простір довкола: харків’янин розмальовує гаражі, кропивничанка – під’їзд

Попри негаразди, яких у нашому житті останнім часом значно побільшало, ніж раніше, знаходяться люди, які несуть добро і світло. Вони надихають інших на позитив й вселяють віру в перемогу добра над злом.

Попри негаразди, яких у нашому житті останнім часом значно побільшало, ніж раніше, знаходяться люди, які несуть добро і світло. Вони надихають інших на позитив й вселяють віру в перемогу добра над злом.

Прибиральник із Харкова

Харківський двірник вирішив прикрасити простір довкола себе. Олександр Молчанов наніс малюнки на гаражі у мікрорайоні Горизонт. На боксах з’явилися зображення народного побуту й фольклорних малюнків. Тут і козак, і бандурист, і Лисичка-сестричка, і пара закоханих.

Харківський двірник малює

Індустріальний район Харкова, як і багато інших, сильно постраждав від ворожих обстрілів, то працівник “Харківблагоустрою” вирішив додати трішки яскравих фарб у сірий пейзаж та підняти городянам настрій.

Харківський двірник малює

Якщо майстер працює над дверми гаража, то витрачає на оформлення близько двох днів. Коли розмальовує стіну, доводиться працювати тиждень. Художник полюбляє також розмальовувати писанки. Одна з його робіт представлена в місцевому музеї.

Директорка дитсадка з Кропивницького

У вільний від роботи в дитсадку час Світлана Діброва без діла не сидить. Жінка розмалювала всі 4 поверхи під’їзду, в якому мешкає. Так, на сходах з’явилися казкові герої, багато квітів і навіть бойові бджоли.

Кропивничанка прикрасила під’їзд

Коли жінка малювала комах, про біолабораторії ще мова не йшла. Тепер усі сприймають бойових бджіл як символ перемоги. Мовляв, мають долетіти туди, куди треба. Роботи з малювання розпочалися ще у 2019 році, коли царював ковід.

Кропивничанка прикрасила під’їзд

Квіти, на думку мисткині, складаються в орнамент, показуючи, якою Україна буде після війни. Чимало малюнків зроблено на замовлення вихованців. Приміром, футболіст є біля квартири хлопчика, що обожнює ганяти м’яча.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.