Левко Лук’яненко, Руслан Євдокименко, Юрій Горбунов народилися у видатний день для України – День Незалежності

Коли ці українці народилися, ще ніхто не відзначав День Незалежності України. Та так сталося, що свято збіглося з їхнім днем народження. То й виходить, що 24 серпня стало для них подвійним святом.

Коли ці українці народилися, ще ніхто не відзначав День Незалежності України. Та так сталося, що свято збіглося з їхнім днем народження. То й виходить, що 24 серпня стало для них подвійним святом.

Левко Лук’яненко

95 років тому на світ з’явилася людина, якій довелося пройти крізь московитські табори, але таки добитися бажаного – вирватися з-під влади сусідньої держави. Саме Левко Лук’яненко став автором Акту проголошення Незалежності України.

Левко Лук’яненко народився 24 серпня 1928 року

Народився чоловік на Чернігівщині, здобув освіту правозахисника й славу дисидента. Тодішня кремлівська влада засудила Лук’яненка до розстрілу та згодом вирок пом’якшили до 15 років ув’язнення. Щойно вийшов на волю, Левко узявся засновувати Українську Гельсінську групу, за що знову на десятиріччя загримів за ґрати. Таки дожив до омріяної незалежності країни. Не стало видатного українця у 2018 році через лейкоз.

Руслан Євдокименко

Цьогоріч 24 серпня син Софії Ротару відзначив 53-річчя. Зустрів день народження за кордоном, оскільки виїхав з України після повномасштабного вторгнення. Перша спроба покинути рідну країну виявилася для нього й сина Анатолія невдалою – їх затримали молдовські прикордонники й завернули назад.

Руслан Євдокименко народився 24 серпня 1970 року

Та згодом онук Ротару вигулькнув у Європі, і стало зрозуміло, що виїхати з татком їм таки вдалося. Софія Михайлівна привітала єдиного синочка виконанням пісні “Одна калина за вікном”.

Юрій Горбунов

Ровесник Євдокименка зустрів день народження 24 серпня теж не в кращому гуморі. Хвиля хейту не дає спокійно дихати ані самому шоумену, ані його родині. Скандал піднявся через фінансування драмеді “смт Інгулець”. Українці повважали, що 33 мільйони гривень краще витратити на дрони, ніж на сумнівну комедію, тому виник гучний скандал.

Юрій Горбунов народився 24 серпня 1970 року

Від грошей Горбунову довелося відмовитися і довго виправдовуватися, що виграв конкурс абсолютно чесно, і що в цілому західними партнерами профінансовано українських кіноробіт аж на 400 тис.грн. Та чомусь усі побачили лише цей 24-серійний проєкт.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.