Дмитро врятував Валентині життя й вирішив одружитися: отакі несподівані перипетії долі

Кохання не чекає слушної нагоди. Воно приходить тоді, коли вважає за потрібне. Так сталося з Валентиною Деньгіною, яка відбула на фронт, ставши бойовою медикинею. Дівчина втратила здоров'я, натомість здобула просте жіноче щастя.

Кохання не чекає слушної нагоди. Воно приходить тоді, коли вважає за потрібне. Так сталося з Валентиною Деньгіною, яка відбула на фронт, ставши бойовою медикинею. Дівчина втратила здоров’я, натомість здобула просте жіноче щастя.

Валентина вирішила піти на фронт услід за батьком, який воює ще з 2014 року. На службі дівчина раптово зустріла своє кохання, яке виявилося надміру міцним і пройшло найсуворіші випробування.

Валентина з Дмитром познайомилися на службі

По закінченні медичного коледжу у 2020 році Валентина підписала контракт зі 128-ю бригадою. Попервах перебувала в Маріуполі, допомагаючи й лікуючи наших хлопців. У цих доволі неромантичних умовах дівчина познайомилася з Дмитром. Повномасштабна фаза війни застала закоханих у Дніпрі. Згодом їх перекинули на Мелітополь.

Валентина з Дмитром покохали одне одного

Під Токмаком танк, в якому перебували бійці, було підірвано снарядом. Частина захисників загинула. Валя отримала тяжкі травми. Контужений Дмитро відтягнув кохану якнайдалі, зупинив цивільну машину й попросив доправити до шпиталю.

Дівчина 10 днів перебувала в комі. Довелося пережити трепанацію черепа та ще зо півтора десятка інших операцій. Валю під’єднали до трахеостому. Медики були певні, що вона ніколи не зможе дихати самостійно, та якось навчилася.

Валентина з Дмитром побралися ще до закінчення війни

Дмитро приїхав відвідати кохану в шпиталь й запропонував руку й серце. Бойова медикиня думала, що вони одружаться після війни, але все сталося набагато раніше. Чоловіку дозволили повернутися з фронту, щоб доглядати за дружиною. Тож реабілітацію вони проходять разом.

Найбільше за все Валя мріє, щоб тато повернувся з війни, а ще хоче мати власне житло, в якому лунають дитячі голосочки.

Нові статті

Схожі статті

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.