Дмитро врятував Валентині життя й вирішив одружитися: отакі несподівані перипетії долі

Кохання не чекає слушної нагоди. Воно приходить тоді, коли вважає за потрібне. Так сталося з Валентиною Деньгіною, яка відбула на фронт, ставши бойовою медикинею. Дівчина втратила здоров'я, натомість здобула просте жіноче щастя.

Кохання не чекає слушної нагоди. Воно приходить тоді, коли вважає за потрібне. Так сталося з Валентиною Деньгіною, яка відбула на фронт, ставши бойовою медикинею. Дівчина втратила здоров’я, натомість здобула просте жіноче щастя.

Валентина вирішила піти на фронт услід за батьком, який воює ще з 2014 року. На службі дівчина раптово зустріла своє кохання, яке виявилося надміру міцним і пройшло найсуворіші випробування.

Валентина з Дмитром познайомилися на службі

По закінченні медичного коледжу у 2020 році Валентина підписала контракт зі 128-ю бригадою. Попервах перебувала в Маріуполі, допомагаючи й лікуючи наших хлопців. У цих доволі неромантичних умовах дівчина познайомилася з Дмитром. Повномасштабна фаза війни застала закоханих у Дніпрі. Згодом їх перекинули на Мелітополь.

Валентина з Дмитром покохали одне одного

Під Токмаком танк, в якому перебували бійці, було підірвано снарядом. Частина захисників загинула. Валя отримала тяжкі травми. Контужений Дмитро відтягнув кохану якнайдалі, зупинив цивільну машину й попросив доправити до шпиталю.

Дівчина 10 днів перебувала в комі. Довелося пережити трепанацію черепа та ще зо півтора десятка інших операцій. Валю під’єднали до трахеостому. Медики були певні, що вона ніколи не зможе дихати самостійно, та якось навчилася.

Валентина з Дмитром побралися ще до закінчення війни

Дмитро приїхав відвідати кохану в шпиталь й запропонував руку й серце. Бойова медикиня думала, що вони одружаться після війни, але все сталося набагато раніше. Чоловіку дозволили повернутися з фронту, щоб доглядати за дружиною. Тож реабілітацію вони проходять разом.

Найбільше за все Валя мріє, щоб тато повернувся з війни, а ще хоче мати власне житло, в якому лунають дитячі голосочки.

Нові статті

Схожі статті

Найстаріша в світі черепаха відзначила 190-річчя. Де живе і як виглядає старожилка тваринного світу?

Найстаріша в світі черепаха декілька днів тому відзначила 190 років із дня народження. Як звуть іменинницю та де саме вона обжилася? "Один Факт" розповість більше подробицей нижче.

Аллу, Соломію і Марічку не впізнати: зірки 1+1 Мазур, Вітвіцька та Падалко показали себе на дитячих фото

Соломія Вітвіцька, Марічка Падалко та Алла Мазур – зірки новин з "1+1" які колись були маленькими. Як вони виглядали тоді? "Один Факт" підготував добірку світлин з маленькими українськими ведучими.

“Куди вже дівати ці абрикоси?”: Топ 3 легкі рецепти варення з абрикосів, щоб зберегти літній смак аж до зими

Прості рецепти варення з абрикосів, які зможе повторити будь-хто, навіть новачок на кухні: Абрикосове варення - це гарне рішення, якщо вам вже набридло викидати абрикоси!

“Це все колишня дружина”: 45-річний Вʼячеслав Узелков розповів, чому 20 років не спілкувався з рідною мамою

В'ячеслав Узелков прожив у шлюбі з екс-дружиною Мариною Боржемською 20 років та весь цей час не спілкувався зі своєю мамою - чому так сталося? Подробиці.